Jurassic World

Jurassic World

2015.06.25 Curacao86

Filmes hibrid

Megvan benne a szokásos forgatókönyv és szereplők, dínó visítások, öldöklés, mindez látványos környezetbe helyezve, semmitérő 3d-vel tálalva. Az elején rögtön látható, hogy a Jurassic Park 1-re kívánnak építeni és bár alapvetően ez a film más, de nyo... Teljes kritika

2023.08.26 Ergit

Az új elemek, még több őslény szereplő teszi ezt a filmet lebilincselővé, és még ott vannak az izgalmas jelenetek!!!

2016.05.10 hell.l

Nagyon jó film lett ez is, de a régi Jurassic Park azért egy másik kategória, az első részt a korábbi filmek sem tudták túlszárnyalni, ez sem tudta. A dinók továbbra is jól néznek ki, látványos film lett összességében. A története viszont nagyon emlékeztet az első részre.

2016.08.21 Timike

Igazi JP rajongó vagyok. Mindent elolvasok, megnézek ami vele kapcsolatos. Nekem bejött a film története, hangulata és a felejthetetlen zenéje.

2016.07.22 sz.marci

Hatalmas rajongója volta a Jurassic Parknak, de lássuk be, hiába örök klasszikus, kellett valami új. Ez az-az új. Szerintem simán felülmúlja az előző részeket. Mind látványban, sztoriban, karakterekben és persze dínókban. A filmnek vannak hiányoss... Több

2016.12.22 Nathan03

Szörnyű ez a film komolyan mondom. Teljesen lerombolják a régi klasszikus hírnevét ha ezt a filmet folytatják. Rajongóknak nem ajánlom, de aki nem rajong a régi filmekért annak se.

2016.04.25 Loborg

Az első epizódhoz próbáltam mérni, mert nekem már az azutáni folytatások sem ütöttek meg mércét. Végülis szerintem méltó folytatása a Jurassic filmeknek (még az 1-nek is), igazán meglepett, hogy ilyen élvezhető lett, de működik.

2016.04.19 szoljhozzam

Nagyon jó kis filmek ezek a JP filmek. Ahhoz képest, hogy már jó pár évesek a filmek, a dinók marha jól meg lettek a csinálva. Imádom a történetét, a karakterek is kiválóak a zenéje meg egyenesen remek.

2015.11.21 irongozu

Engem szórakoztatott. Halálra azért nem izgultam magam, de tökéletesen beleillik az eddig megismert Jurácsik világba.

2015.09.12 Ragemarci

Nincs vele különösebb gond jó arra amire szánták, de nyomába se ér az első résznek azért. A végén ez az "összefogás és utána mindenki megy a dolgára" dolog azért vérgáz volt.

2016.10.24 jencike1985

Jurassic Park csak egy dologról szól menekülni a dinók elllen. Rettentően unalmas film számomra nem tud adni semmit. Csak a dinókat és a menekülést látom benne. Nekem 2 csillag!

2017.01.20 Olivér Rózsa

Próbálja hozni a régieket de csak nem tudja. Végére beunalmasodik és kicsit hasonlít is a godzillára.

2016.02.27 H.a.n.n.a

Picit sokat kellet várni a folytatásra, de szerintem megérte, Grandiózus film lett, rengeteg dinoszaurusszal. Történetben is tudtak újdonságokat hozni, de a gyerek téma maradt.

2015.11.02 Niki18

moziban láttuk és hatalmas film. Nem is vártam tőle mást. Hozta a szokásos Jurassic minőséget. Végig izgalmas volt. Nagyon jó karakterek vannak benne. imádom