Jurassic World

Jurassic World

2015.08.25 Evcsi95

Nem szeretem az élesszük fel a holtakat filmeket, de a csináljunk sok halott dinóból egy nagy szupert film még rosszabb. Persze kellett valami, amiről szólnia kell a filmnek, de ez hülyeség volt. Ahogyan az is, amikor a főszereplőnő egy T-rx elől fut, magassarkúban. Mindannyian tudjuk, hogy a valóságban esélye sem lett volna.

2023.06.12 Szentgróti Patrik

Egy kis nosztalgiafaktor, jó volt újra átélni, de nagyon újat nem mutatott. Kellemes kikapcsolódás volt.

2016.07.11 hejnekem

Vicces és szórakoztató kalandfilm, ami bár nem ér fel a sorozat legelső részével, de a későbbi próbálkozásokat messze túlszárnyalja, így úgy gondolom, volt értelme csinálni egy folytatást.

2018.08.04 Deniel

Na ez az a "hűűű bameg" kategória, legalább is ami a látványt illeti, de hozta bőven az izgalmakat is, ahogy azt a régebbi részekben is!

2016.01.06 kissjanos21

A film egyébként jó, csak hiányzik belőle az a plusz, ami az első részt klasszikussá tette. A szereplők hozták a kötelezőt, és ne feledkezzünk meg a látványról sem, ami kiemelkedő lett, elképesztő, hogy mit ki lehet hozni a mai technikával.

2015.06.25 pisti18

Hasonló személyiségű emberkék, akik az első részen nőttek fel hatalmas élmény lesz a film megtekintése. A dinoszauruszok ugyan nem annyira letisztultak,mint az első részben, de kitöltik a vásznat. Owen karaktere is tökéletes és Claireére se lehet panasz és az utolsó 20perc pedig álleesősre sikeredet maximálisan.IMÁDTAM!!

2015.10.30 fcbnandi

Már nagyon vártam, hogy megnézzem 3D-ben, mivel imádom a Jurassic Parkos filmeket, de ez a rész még nagyobbat ütött a többinél. Minőségi alkotás. Nagyon nagy látványvilággal és nagyon jó színészekkel

2015.06.13 Brigusz724

Jó film lett, csak azt nem értem, hogy miért lenne törvényszerű, hogy a diók embereket ülnek. Hiszen emberek között nőttel fel, és kapnak rendszeresen enni, szóval ez szerintem furcsa benne, hogy amit kiszabadulnak egyből nekiállnak embert enni.

2016.04.27 ereln

Nem tetszett, egyáltalán nem jött át a régi filmek hangulata sajnos. Külön negatívum a dínók életre keltése CGI-al, nagyon zavarja a szememet a régi technika ezerszer jobb volt, de sajna ma már csak ilyeneket látni.

2016.01.16 esfworld

Nagyon jó film, méltó utódja a trilógiának. Kezdetben nem hittem, hogy eltalálják a hangulatot, de minden elismerésem, de persze hiba is van benne bőven, hiszen semmi sem tökéletes.

2016.08.09 tvmérnök

Hát nagyon újjal már nem tudtak előrukkolni Holywoodban . A történet kb ugyanaz csak több túlzással és nagyobb nem valós dínókkal . Plussz több számítógépes trükk. Nem rossz de elég egyszer megnézni.

2015.07.11 moony5972

Nagyon jó volt. Tökéletes volt benne a hangulat, a poénok, az akció jelenetek. Nem is beszélve akkor már a színészekről. Szerintem igazán szerethető a történet is így nincs semmi baj vele. Leköti az embert.

2015.10.04 Sodanth

Átíveli a generációk közti különbségeket

Az idei év legpozitívabb csalódása. Nem mondom, azért a trailereket nézve voltak rendesen félelmeim, de a film minden negatívumot feledtetett. Igazi nosztalgia volt újraélni azt, amit Spielberg elénk tárt 93-ban, mert bár a film túl sok újat nem muta... Teljes kritika

2018.03.21 Rendszergizda

Sokkal jobban tetszett mint eredeti trilógia! Jobbak karakterek és szerintem pörgősebb is cselekmény. Bele futottak abba hibába, hogy van egy-két irreális jelenet. (Örök tanulság köröm cipőbe gyorsabban tudsz szaladni mint egy tirex ) :D