Kill Bill 2.

Michael Madsen
Gordon Liu Chia-Hui
Lucy Liu
Uma Thurman

A Menyasszony már megölte két korábbi társát, O-Ren Ishit és Vernita Greent. Már csak ketten állnak közte és Bill között, Bill öccse, Budd és Elle Driver. A leszámolás közepette kiderül, hogy a gyermek, akivel várandós volt az esküvő idején és akit halottnak hitt, mégis életben… Több

Forgatókönyvíró: Quentin Tarantino, Uma Thurman
Premier (HU): 2004.04.29.

Kill Bill  (2003)

2024.02.08 Schumy1

Megugrotta az első rész színvonalát, ami a folytatásoknál ritka, egy kicsit még brutálisabb szerintem, még jobb.

2018.07.07 Artemisia

Tarantino a rendezői zsenialitását művészi szintre emelte ebben a mesterműben. Egyedülálló, kultikus jelenetekkel dolgozik, pl. a koporsóból való kitörés, vagy a fekete mambás gyilkosság. Remekül keretbe fogja és megmagyarázza az első részben történ... Több

2017.07.18 Deku

Hát sajnos nekem továbbra sem tetszett a film, tényleg nem tudok semmi olyat mondani ami bejött volna nekem. Nem tetszettek a színészek és a történet is lapos volt.

A vér pedig folyik tovább... Nem rossz film, érdekes koncepció, és szeretem, de hangulat kell hozzá, hogy leüljek megnézni. Kiváló színészek és hihetetlen jó beállítások jellemzik a filmet. Tarantinónak nem úgy jár az agya, mint nekünk, de hát ezért is ilyenek a filmjei. Klasszikus, a hibái ellenére is.

2017.12.13 Yosihiro

Azt hiszem az első rész után ez remek folytatás. Csak az első rész megnézése után ajánlom ezt a remek Tarantino filmet.

Forgattak néhány jelenetet a filmhez, amiben Bill Kínában leszámol néhány ellenségével, amit a moziváltozatból kivágtak.Szerző: Artemisia

A film büdzséjének ötszörösét hozta vissza. Szerző: HE7EDIK

A koporsóból való kitörés a valóságban kivitelezhetetlen. Szerző: HE7EDIK

Tarantino egy alkalommal lánccal fojtogatta Thurmant.Szerző: HE7EDIK

(2016. 01. 11.)
Kill Bill 2
Nyilván mindenkinek más a toplistája, de az enyémen ez az alkotás rendkívül előkelő helyen szerepel. Tarantino által talán nem ment igazán előre a világ, de jóval szegényebb lenne nélküle, az biztos. Több