Jeeg robot vagyok

Lo chiamavano Jeeg Robot
Videók

2022.02.15 Ferenc Tóth

Olasz meló

Szerencsére nem hallgattam a negatív kritikákra, és megnéztem a filmet. Nem sablonos, érdekes fordulatokkal tarkított alkotás. Kedves olvasó! Nézd meg!

2017.09.21 mamiéstöti2

Intelligens filmnek mondanám szokatlan, úgymond sekélyes képi világgal. A készítők figyeltek arra, hogy jól tudjon a néző azonosulni a főszereplőkkel.

2022.01.03 BÉLA

Zseniális

Hát ez egy igen jó film. Jobb, mint a hasonló amcsi filmek.

2018.06.21 HercegPeter

Ha ezt a filmet az USA-ban forgatják, néhány híresebb színésszel akkor tuti a kasszasiker. De így, hogy európai és néhány (általam) kevésbé ismert szereplője van egyből megy a lehúzás. Ez a film legrosszabb esetben is egy átlagos szuperhősfilm. Az ak... Több

2018.02.18 Diesel

Ha röviden kéne jellemeznem akkor egy olcsó költségvetésű "szuperhősős" jelenkori társadalom kritika. A félreértések elkerülése érdekében az olcsó költségvetést azt arra értettem hogy nincs túl hypeol-va, mint egy Thor például. A film valóban betekin... Több

2017.04.26 biter007 Nézhetetlen

Feléig ha jutottunk, aztán inkább kikapcsoltuk. Nagyon nem tetszett. Sem a szereplők, sem a sztori. A kiscsaj full idegesítő benne. Valahogy ez nem jött át.

2015.10.18 cvölf

A koncepció ugyan nem valami eredeti, de garantáltan szórakoztatóbb és jobb kivitelezésű mint bármelyik más Marvel mozi. Én nagyon szórakoztatónak találom, csak épp a történet sablonos.

2015.11.25 dosty

Kellemesen csalódtam a filmben, véleményem szerint az olaszok mindig is egész jó akciófilmeket készítettek, és nagyon jó látni, hogy azért ez nem változott. A dramaturgia meglepően jól felépített, de ami nekem eléggé keserű ízt hagy a számban, azok a triviális párbeszédek, illetve a klisékből felépített "főgonosz".

2016.05.11 gandalf01

Számomra nagyon a Deadpool-féle antihős koncepciót idézi meg a film. Kiváló akció dús mozi, csak éppen a dialógusok nem annyira sziporkázóak. Máskülönben nagyon jó atmoszférateremtő ereje van a filmnek és ha másért nem, hát legalább emiatt érdemes megnézni!