Szeretem a férjemet

Szeretem a férjemet

Loving Adults

Egy házaspárt követhetünk nyomon, akik látszólag tökéletes életet élnek, miután fiukat egy hosszú betegség után egészségesnek nyilvánítják.

(Hupka Adrián)

Ország: Dánia
Premier: 2022.08.26. | Netflix (2022.08.27.)

2023.05.23 Török389133

Ez tényleg egész jó volt, nem számítottam sokra, de kellemes meglepetés lett, érdemes megnézni.

2023.03.17 Klauka89

Az hiszed elhagyhatsz? Fogd meg a söröm!

Nos, a filmadaptációk az egyik kedvenc kategóriám. Bár ha teljesen őszinte akarok lenni, akkor azt mondom, hogy a könyvek a gyengéim, és azt feldolgozó filmek csak ezután következhetnek. Mert van ugye a könyv maga a mély óceán, a film csak a jéghegy csúcsa lehet. Nos igen, nem is tudtam, hogy ez is egy regényen alapul. Ez sem egy mindennapi történetet dolgoz fel, és ezért kiemelkedő. A férj elhatározza, hogy elhagyja az asszonyt egy fiatalabb, csinosabb nőért. Igen ám, de azért ez nem olyan egyszerű, mint ahogy a férj elképzelte. A nő felveszi a kesztyűt. A hidegvérű gyilkos feleség szerepére jobban el tudtam volna képzelni Rosamund Pike-ot. Azért adok ötöst, mert jó volt a sztori és voltak benne megdöbbentő pillanatok, amelyek a tévé képernyőjére szegeztek.

2022.08.28 Fikatours_blogger

Aszta Q!

Rég láttam ilyen jó bűnügyi drámát.

2022.08.29 szemtelen

Szeretem az ilyen filmeket

Talán kissé rövidebb is lehetett volna, de nem fullad unalomba a történet, jók a fordulatok, ébren tart a cselekmény. Hitelesek a színészek, az egész film egyben van. Bünügyi témákat kedvelők figyelmébe ajánlom, kellemes szórakozás!

2022.11.05 MP170506

Jó kis film, izgalmas lett. Fordulatos történet, végig le tudott kötni.

Tokyo Vice
A gesztenyeember