Szeretem a férjemet

Loving Adults

2023.05.23 Török389133

Ez tényleg egész jó volt, nem számítottam sokra, de kellemes meglepetés lett, érdemes megnézni.

2023.03.17 Klauka89

Az hiszed elhagyhatsz? Fogd meg a söröm!

Nos, a filmadaptációk az egyik kedvenc kategóriám. Bár ha teljesen őszinte akarok lenni, akkor azt mondom, hogy a könyvek a gyengéim, és azt feldolgozó filmek csak ezután következhetnek. Mert van ugye a könyv maga a mély óceán, a film csak a jéghegy csúcsa lehet. Nos igen, nem is tudtam, hogy ez is egy regényen alapul. Ez sem egy mindennapi történetet dolgoz fel, és ezért kiemelkedő. A férj elhatározza, hogy elhagyja az asszonyt egy fiatalabb, csinosabb nőért. Igen ám, de azért ez nem olyan egyszerű, mint ahogy a férj elképzelte. A nő felveszi a kesztyűt. A hidegvérű gyilkos feleség szerepére jobban el tudtam volna képzelni Rosamund Pike-ot. Azért adok ötöst, mert jó volt a sztori és voltak benne megdöbbentő pillanatok, amelyek a tévé képernyőjére szegeztek.

2022.08.28 Fikatours_blogger

Aszta Q!

Rég láttam ilyen jó bűnügyi drámát.

2022.08.29 szemtelen

Szeretem az ilyen filmeket

Talán kissé rövidebb is lehetett volna, de nem fullad unalomba a történet, jók a fordulatok, ébren tart a cselekmény. Hitelesek a színészek, az egész film egyben van. Bünügyi témákat kedvelők figyelmébe ajánlom, kellemes szórakozás!

2022.11.05 MP170506

Jó kis film, izgalmas lett. Fordulatos történet, végig le tudott kötni.

2022.10.31 Alexa

Remek thriller

A Netflix vegre egy minőségi filmet is hozott, és sikerült egy feszültségekkel teli thrillert összehoznia. Bár a kerettörténetet annyira nem éreztem fontosnak, de mégis jól jött ki, hogy így beágyazódva lett tálalva az egész történet. Adott egy kihűlt házasság, amiből aztán mindenféle dráma és gyilkosság lesz váratlan fordulatokkal. Mindezt sallangoktól mentesen és az érdeklődést végig fenntartva. Nagyon tetszett, aki szereti ezt a műfajt azoknak tetszeni fog. :)

2022.08.29 Lóri Ádámcsik

Végig lekötött

Izgalmas volt és fordulatos. A színészek is jól játszottak, a történet is rendben volt. Esti mozinak teljesen jó.

2022.12.05 puszta

Műfajában a jobbak közé tartozik, tv-film, a dánokra jellemző szép díszletekkel, kiváló színészekkel, a sztori sem kiszámítható, nem egy felejthetetlen darab, de egyszer érdemes megnézni.

2022.09.09 Léna Virág

Ahhoz képest hogy Netflixes film elég minőségi.

2023.01.12 rkallai318

Érthetetlen számomra a magas pontszám, amin áll ez a film. Borzalmasan logikátlan, személy szerint engem rendesen felbosszantott. Több is lehetett volna ebben.

2022.09.18 superdod

Előbb olvastam a könyvet (Anna Ekberg: Bomlás), kb. 2 éve, majd 1 hete megnéztem a filmet. A könyv nagyon jó volt, a film kevésbé tetszett. Aki látta a filmet, annak ajánlom olvassa el a könyvet, sokkal jobb.

2022.11.11 mrmarkoh

Hatása alá kerülsz

Megütött az egyik (első) fordulata. Komolyan. Eléggé kiszámíthatatlan, jól meg van csinálva, nem egy könnyed film, nálam 18-as karika lenne és thriller. Az egyetlen, ami zavaró volt számomra, hogy dán nyelvű, és bár próbáltam angol nyelven nézni, úgy sem jött be. Eredeti nyelven szörnyű, végül szinkronosan néztem, talán még úgy a legjobb, csak az angol (általában az az eredeti ugye) nyelv híve vagyok. Ja, az sms-eknél és hasonlóknál be kell kapcsolni a feliratot, mert azt a szinkronos nem hozza be automatikusan, és néha fontos a sztori szempontjából. A film összességében, ha nem is tökéletes, de spoilerezni nem szeretnék, úgyhogy erre majd mindenki maga rájön, de kifejezetten a jó kategória, főleg Netflixen. Nem bántam meg.

2022.09.14 Kriszta395865

Fura film, kicsit nyomasztó. Félig lekötött, egynek elmegy. A szereplők nem túl szimpatikusak. Még egyszer nem nézném meg.

2022.11.19 Slama Demény Erika

Nagyszerű film

Nagyon tetszett. Elejétől a végeig leköt. Jó a csavar a végén. Tetszett a szereplők játéka. 10-ből 10 pontos nálam.