A rémület háza

Malasaña 32

2022.03.26 CsakEgyCsajszi

Régen volt, hogy ennyiszer libabőrös legyek. A mostani horrorfelhozatalhoz képest azt mondom, jó film tényleg... izgalmas, ijesztő, jó a történet, a színészi alakítás. A történet szokványos horroralap... de mégis másabb! Ajánlom!

2020.05.23 Caravaggio1978

Kellemes meglepi

Egész jól összehozott kis történet, kifejezetten jónak mondanám. Nagyon jó a főszereplő, remélem, pár filmben még látni fogjuk.

Madridban is járnak szellemek

Rögtön a film megnézése után írok, hogy a közvetlenül belém égett képek még frissek legyenek, hátha így precízebb, pontosabb kórképet adok erről a misztikus filmről. Igen, misztikus, nem horror, nem thriller, és főleg nem science fiction a műfaj. Al... Teljes kritika

2021.07.26 freeman

Király film.

2020.05.14 Ximpi

A történet nem hoz semmi újat, viszont a kivitelezés kiváló, a légkör lenyűgöző, a szellemek nálam kisebb szívrohamot okoztak. Eddig ez a film jelenti számomra az év legnagyobb meglepetését, jár érte a pacsi a spanyoloknak,

2020.05.26 Hámori Balázs

Kicsit csalódtam

Az előzetes alapján és másoktól olvasva azt hittem, ez jobb lesz az átlagnál. Jónak tűnt, az elején kifejezetten tetszett a titokzatosság, de olyan hülyeségeket hoztak elő, amit így 2020-ban nem tudok lenyelni. A végső összecsapás meg egyenesen röhejes volt szerintem. Na szóval a tök random idős hölgy unokája lesz kvázi a bábu a szellem számára (ami biztos jól néz ki, csak rohadt sötét végig, és alig látni a maszkot), és a család tagjait egy pöccintéssel a falhoz szegezi, még az idős hölgyet is majdnem kinyírja, erre mikor a főszereplőnk megérkezik, és azzal fenyegeti meg a szellemet, hogy megöli a kisbabáját (amire a szellem végül is pályázik), simán hagyná neki, pedig minden, amit tesz a főszereplő, annyi, hogy egy törött üveget akar a hasába vágni, és amikor meg is szúrja magát, a szellem legyengül (ezt se nagyon tudtam hova tenni), majd apuka nekifutásból kiugrik a szellemmel, hogy aztán az életbiztosítási pénz kisegítse a családot (nekem ez is baromság volt, de oké). Szóval ez így nekem a többi apró, de idegesítő hülyeség miatt elintézte, hogy az átlagnál magasabbra ne törjön. A színészek egyébként rendben voltak, ahogy a hangok is. Egyszer megnézhető, de semmi különös.

2020.05.17 migraab

Pár nap után már valószínűleg emlékezni sem fogok a filmre.

Általában bejönnek a spanyol horrorok, de valahogy ez mégis gyengére sikeredett. Egyszer meg lehetett nézni, de többet vártam :/

2020.05.18 zosler

Egész jól működik a film, még annak ellenére is, hogy elsőre csak egy újabb szellemes horrornak tűnik. Valószínűleg nem ez lesz az év megafilmje, de talán kicsivel több figyelmet érdemelne, ígéretes darab.