Még zöldebb a szomszéd nője

Még zöldebb a szomszéd nője

Grumpier Old Men

Az még mindig egymást heccelő két öreg kópé, John (Jack Lemmon) és Max (Walter Matthau) újabb kalandokba keverednek, amikor a városba érkezik a csodálatos Maria (Sophia Loren), hogy éttermet nyisson. A két "öreg harcos" mindent megtesz, hogy megkeserítsék egymás életét és persze a még csak hallomásból ismert tulajdonosnőét is. Ám Max szívét első látásra megdobogtatja a gyönyörű Maria asszony.

Forgatókönyvíró: Mark Steven Johnson
Premier (HU): 1996.07.18.

2023.09.03 Gamehun638

Nagyon ritka a jó és minőségi vígjáték. Ami nem roskadozik a fingós-sz*rós-hányós viccektől. Minden karakter szerethető. Jók a poénok. Minden működik, ahogyan annak lennie kell. Soha nem fogják ezeket a filmeket megugrani, vagy egyáltalán megközelíteni. Tipikus, ünnepekre szánt mozifilm, amit bármikor meglehet nézni.

2020.12.26 Artemisia

a nap véleménye

Folytatódik a kaland

John Gustafson és Max Goldman kalandjai tovább folytatódnak, a nagy előd folytatásában a folyton civakodó szomszédok további életébe nyerhetünk betekintést. John és Ariel esküvője után minden visszatér a régi kerékvágásba Washababan, sőt Melanie és ... Teljes kritika

2019.06.17 Thibo84

Nem csalódtam a folytatásban sem. Ezt is már megszámlálhatatlanul sokszor láttam, de nem unom. A régi arcok visszatérnek, akikhez újak csatlakoznak. Remek kikapcsolódás ez az alkotás is.

2018.12.24 indingo

Az elsőhöz hasonlóan nagyon szívmelengető alkotás, remek beszólásokkal. A dalokat is ki kell emelni.

2019.03.13 Puncs

Aranyköpésekkel teli, megunhatatlan vígjáték. Tele van jó poénokkal, amiken tényleg lehet röhögni. Az apus ebben is, ahogy az első részben, viszi a prímet, de a többiek poénjai is ütnek. Nem esett abba a hibába a film, hogy gyengébb lett az előzőnél.... Több

Van egy jelenet, ahol Jack Lemmonnak Walter Matthaunál kell aludnia, és azzal foglalkozik, hogy mennyire hanyagul él. Nagyon hasonlít a leghíresebb filmjükre, a Furcsa párra.Szerző: Thibo84

A filmben három Oscar-nyertes (Jack Lemmon, Sophia Loren és Walter Matthau) és két Oscar-jelölt (Ann-Margret és Burgess Meredith) szerepel.Szerző: Thibo84

Jack Lemmon és Walter Matthau 8. közös filmje. Szerző: dulkap

Már megtervezték a sorozat harmadik részét is, ami Rómában játszódott volna Marcello Mastroiannival a mellékszerepben, de miután a Tengerre, tata! (1997) és a Furcsa pár 2. (1998) egyaránt megbukott a pénztáraknál, visszamondták a folytatást. Szerző: rbernadett