
Vélemények (16)
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Ausztráliában, Sydneyben játszódik nagyrészt a második Mission Impossible-rész, mely stílusában elüt kissé a többi fejezettől. Ezúttal Ethan Hunt (Tom Cruise) fő ellenfele egykori ügynöktársa, Sean Ambrose (Dougray Scott), aki egy veszélyes kórokozóv... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Ethan Hunt és csapatának egy világméretű járványt kell megakadályoznia, hogy az ne teljesedjen ki, de közben sok-sok akció és kaland vár a karakterekre a film során a napsütötte Ausztráliában. Így írhatnánk le a legjobban a tartalmát úgy, hogy ne lőj... Teljes kritika
Ez a rész sajnos nem sikerült túl jól. Felesleges itt szakmázni, egyszerűen nem üti meg azt a mércét, amit az első epizód alapján vártam volna ettől a résztől. Gyenge, pedig akció akció hátán. A sok bába közt elvész a gyermek.
Látványos és akciódús folytatás, ahol Ethan Huntnak (Tom Cruise) halálos biológiai fegyvert kell visszaszereznie egy veszélyes ellenféltől, miközben a sztori romantikus szállal is bővül. John Woo rendezése erőteljesen meghatározza a film stílusát: so... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
John Woo stílusa. Én bírtam a filmjeit. Nekem végig izgalmas volt, fenntartotta a figyelmet régen is, és most, újranézve is. Bár mondjuk azt egyáltalán nem értettem, hogy a vége felé hogyan tudott helyet cserélni a gonosz csávó egyik emberével. Honna... Több
A legendás franchise leggyengébb része. Cruise ide is De Palma-t szerette volna, de ő nemet mondott, helyette jött Woo, akinek stílusjegyei, lassítgatások és galambok minden mennyiségben ugyan nem zavaróak, azonban a film első fele annyira unalmas és... Több
Hasonló filmek
Az első részhez képest fantasztikus. Ennek már van egy olyan cselekményvezetése, ami az embert arra veszi rá: nézze végig. Nem mintha az elsőnek nem lett volna, de kijelenthetjük, hogy a Mission: Impossible II egy jó film.
Elvonja a figyelmet a cselekményről és a szereplőkről Joh Woo rendezési stílusa, sajnos ez a rész egy akcióval és túlzott látványelemekkel nagyon tele lett pakolva.
Tipikus Jon Woo film, csupa látványos akció, fehér galambok persze, mert azt muszáj, és ezzel nagyjából le is telt. Hiába a jó színészgárda, tulajdonképpen senki sem játszik, csak veszi őket a kamera a különböző akció jelenetekben, mert abból van bőv... Több
A legrosszabb mind közül. Hogy egy maszkot csak felhúz is mindjárt egy olyan vírust szerezz meg, amivel az egész emberiséget elpusztíthatja. Meg a lassítások és a folyamatos ismétlések az nagyon gagyi ötlet. Gyenge lett.