Elit játszma

Molly's Game

2021.07.06 Gauss

Molly Bloom

Nagyon jó film. Végig izgalmas, csak ajánlani tudom.

Egyszerűen egy nagyon gyenge film,ebben a témában azért vannak veretes alkotások is. Zagyva történet,és számomra teljesen érdektelen,egyedüli pozitív személy Costner.

2018.02.15 Deku

Ebből a filmből gyakorlatilag minden olyan lényeges dolog hiányzott ami megalapozta volna a szórakozást. Szerintem maguk a készítők se nagyon voltak vele tisztában, hogy mit akartak elérni a filmmel. Én legalábbis úgy éreztem, hogy nagyon nincs rendben valami.

2018.01.11 Berto49

Hidegen hagyott

Egy egekbe dicsérő kritika alapján sokkal jobbat vártam. Megtörtént eset alapján, sőt az ügy főszereplője erősen beleszólt a forgatásba, például ő határozta meg, hogy a filmbéli mása Jessica Chastain legyen. Az ábrázolt világ olyan távol áll tőlem – ... Teljes kritika

2019.04.14 MP170506

Tetszett a film. Nem egy pörgős alkotás, de mégis le tudta kötni a figyelmemet, jól összerakták. A színészek is remek alakítást nyújtottak, hitelesen hozták karakterüket.

2020.11.19 elekm90

Aaron Sorkin forgatókönyvíróként már számtalanszor bizonyított, és a rendezői debütálása egész jól sikerült. Molly Bloom megosztó karaktere mindenképpen a mozivászonra kívánkozott, Jessica Chastain pedig tökéletesen formálta őt meg. A legfőbb gondom ... Több

2017.11.28 alexxx

Aaron Sorkin egy nagy zseni, bár eddig csak íróként ismerhettük. A rendezői debütálása azonban pazarul sikerült. Nem állítom, hogy ez az év legjobb filmje lesz, de elfogult vagyok mint Sorkinnal, mind Chastainnel és Idris Elbával. Erős négyes lenne, de megadom az öt csillagot.

2019.04.12 MidoD7

Talán nem ez a világ legmegnyerőbb filmje, de még ettől függetlenül is szerintem nagyon csúcs volt. Látványra semmi panasz nem lehet, a zene szintén tuti. Így hát nekem pozitív élmény volt.

2019.07.15 Az amatőr

Izgalmas dráma dokumentumfilmes tálalásban, a legjobb színészekkel

Régóta nem láttam már ennyire jó egyedülálló filmet. Üdítően izgalmas szórakozás volt a sok franchise,folytatás és remake után. Jessica Chastain tökéletes választás volt erre a szerepre, csak úgy izzott körülötte a levegő. Idris Elbával igen erős párost alkottak, olyannyira, hogy más már nem is kellett melléjük a filmbe ahhoz,hogy jó legyen. A történet is fordulatos volt a póker botránnyal. A napló szerű elbeszélés viszont jócskán levett a film lendületéből, szerintem jobb lett volna, ha nem ragaszkodnak ennyire a könyvhöz. Így olyan dokumentumfilmes hatása lett az egésznek. Összességében azért kiváló egyszemélyes dráma lett kedvenc színésznőmmel Jessica Chastain-nel a főszerepben.

2018.12.15 bbozsi

Leülsz, szórakozol, fölállsz. Profi munka, vannak benne okos szövegek, jó jelenetek, amik adnak valamit, de elsősorban jól telik az időd, és menő színészek menő dolgokat csinálnak.

2018.01.09 Gábor Rózsa

Alapvetően egy jó film, amely kicsit hosszúra nyúlik. A történet maga elbírta volna ezt a 2 óra 20 perc körüli távot, de valamiért mégsem sikerült feszesen tartani a szálakat. A narráció folyamatos, a párbeszédek pörögnek és frissek, szokásos Aaron Sorkin “szóáradat”.

2017.12.25 tamas84

Azért szerintem érződik, hogy ez Sorkin első önálló rendezése, de a sztori van annyira erős, a színészek pedig vannak olyan jók, hogy így is egy erős moziélményt kaptam. Így kell életrajzi filmet csinálni, ami az elején beszippant, és mindvégig szórakoztat.

2018.03.22 Csicsi88

Nekem nagyon tetszett a film. Bemutatja egy sportoló életét a folyamatos küzdelmekről az edzésekről, akaratról. Mikor az álmok széttörnek és még abból is van kiút. Mindig van másik esély vagy egy új álom.

2019.05.02 Marcsitesója

Teljesen rendben van

Szerintem jó kis film, pörgős, szórakoztató, csak egy picit hosszú.