Mr. & Mrs. Smith

Kerry Washington
Adam Brody
Vince Vaughn
Angelina Jolie

Egyik család sem szívesen teregeti ki a szennyest, titkai pedig mindenkinek vannak, még házon belül is. Smithék látszólag egy teljesen hétköznapi életet élnek. Sem a kívülállók, sem ők maguk nem sejtik, hogy mit rejteget előlük a másik. Jane és John mindketten bérgyilkosok, azonban a… Több

Rendező: Doug Liman
Író: Simon Kinberg
Premier (HU): 2005.07.14.

2024.02.18 Schumy1

Nekem kimondottan tetszett ez film, igaz, egyik főszereplőt se kedvelem igazán.

2018.03.19 Artemisia

A romantikát kicsit túlcsöpögtették, vannak benne erősen irreális momentumok, pl. 6 éve élnek egymás mellett anélkül, hogy rájönnének a másik titkára, vagy az akciójelenetek közben is egymással csipkelődnek, de ettől függetlenül színvonalas alkotás.

2024.02.07 Master

Másodjára már tetszett a humora miatt

Érdekes, hogy ez a film első megtekintésre idegesített, mert nagyon nagy túlzásnak éreztem, hogy egyesek képesek legyen hazugságban megkötni és végigélni egy házasságot, majd mindent be is áldozzanak munkájukért. Később azonban újranézve felfedeztem a humort az egészben, és elengedtem a realitást. Onnantól már élvezni kezdtem. Másodjára, majd harmadjára tetszett, és most már erős négy csillagos filmnek tartom. Brad Pitt zseniális, Angelina Jolie szexi. Jó páros alkotnak (ha ez a való életben nem is jött össze nekik).

2017.02.05 hszpp

Nem egy egetverő alkotás, de egyszer mindenféleképpen érdemes megnézni. Angelina s Brad hozza a tole vart szintet, igen jo színészek. A film története is kedves,mokas, de valamiért megsem jon at, nem tarol nagyot. Ettől függetlenül egyszer érdemes megnézni!

2023.01.09 Erik Csok

A nem átlagos házaspár

A tegnapi nap folyamán két Brad Pitt-filmet sikerült megnézni, ráadásul mind a kettő egymás után ment a tévében. Az egyik volt ez. Korábban részleteket láttam eddig ebből a filmből, most viszont megnéztem elejétől a végéig. Amire készült, a szórakozásra, azt meg is adja, és szerintem a két színész között nagyon működik a kémia. Voltak poénok, amiken nevettem, és jópofa film. Mint akciófilm, hát, nem rossz, de igazán csak a végét küldik meg ütős akcióval, az addigi időben csak kisebb akciójelenetek vannak benne. Én mégis ajánlom, egyszer mindenképpen meg lehet nézni.

A Smith házaspár haza Pasadenában, a San Pasqual utca 1556. szám alatt található.Szerző: Artemisia

A forgatás kezdetén Angelina Jolie viccesen ezt mondta : " Én mindig szerelmes leszek, mikor dolgozom egy filmen".Szerző: Artemisia

Jane Smith szerepére Gwen Stefani énekesnőt is meghallgatták.Szerző: Artemisia

Eredetileg Johnny Depp és Catherine Zeta-Jones játszották volna a két főszerepet.Szerző: mamiéstöti2