Narnia krónikái: Caspian herceg

The Chronicles of Narnia: Prince Caspian

2020.02.21 drg0602

Mint az előző rész ez is egy kellemes családi fantasy amit nem szabad kihagyni. Nekem tetszett. Jó történet, látványos! Egész jó családi film, egy borús délutánon!

2015.07.03 dulkap

Egy hangyányival gyengébb mint az előző rész, de nagyjából hasonló a színvonala szerintem. A film második fele kifejezetten élvezetes is volt időnként. Talán egy kicsit több fantáziával a csatajelenetek és egyéb dolgok, nem keltettek volna bennem egy... Több

2017.07.18 Orosz István

Nekem jobban tetszik mint az első rész, itt már megváltozott minden a régi mellék szereplők már meghaltak, helyettük újak vannak, és új ellenség is fedi fel a fejét aki maga az ember.

2019.06.16 Ms. Akárki

Édes meseként, türdérmeseként fogható fel ez a film. Ismét eljutottak Narnia-ba és ismét meg kell kűzdeniük a vidék szabadságáért. Főleg Caspian és Susan párosa miatt imádtam a filmet. Kár hogy nem kaptak több közös jelenetet. Az animáció is egész látványosra sikerült.

2019.05.05 Norbert93

A Narnia krónikái sosem volt egy olyan részletes vagy egyedi, mint a LOTR vagy a Harry Potter, de a maga nemében mindig elrepített minket egy varázslatos mesebeli világba, ahol emberek, lovagok, szörnyek és beszélő állatok éltek. Az egész olyan akár egy tartalmas álom, amiből az ember nem igazán szeret felkelni.

2016.11.07 Fahéjgolyó

A legtöbb trilógia nem tudja tartani a színvonalat, ez itt is így történt, de szerencsére nincs sokkal lejjebb, mint az előzőek. Továbbra is élvezhető, újabb történetszálat mutatnak így nem elcsépelt az alapsztori. Kalandos cselekménye van ezért ha valaki nem nagy fanatikus akkor élvezni fogja.

2018.10.22 Csillagpor

Alapvetően nagyon szeretem a Narnia könyveket, történeteket, de ez a film nekem valahogy nem jött át. Vérszegény lett a történet. Hiába csináltak hozzá tökéletes hátteret az animációval és jók a színészek ha nincs súlya amit eljátszanak. Egy gyengécske mesének fogható fel így a film.

2016.05.09 hell.l

A három Narnia krónikái film közül ez sikerült legjobban. Jól ki lettek dolgozva a karakterek,nagyon jó lett a történet, a látványvilág, és a csatajelenet az nagyon jól kidolgozott lett.Az egyik legjobb fantasy film lett.

2015.05.07 Mate

Jó folytatás, de nem éri fel az első részt. A színészek is többnyire megfelelőek, de a film sokat hajaz a Harry Potter-ekre.

2015.11.12 veress75

Alapvetően az a bajom ezzel az egész Narnia dologgal, hogy sem különösebben az univerzumát, sem különösebben a főszereplő gyerekeket nem tudom megkedvelni, hiába próbálom. (Csak a filmekről beszélek persze, a könyveket nem ismerem.

2016.01.01 tamas84

Nekem nagyon tetszett ez a folytatás, bár nem volt olyan jó, mint az első rész, de azért a történet vezetése még mindig izgalmas, a látványvilág is lenyűgöző, és nem fullad az egész unalmas bőrlehúzásba. Az is tetszett, hogy a karakterek közötti konf... Több

2016.08.01 Fanni11

Egy varazs vilag ami rettentoen jo! Egybol elkezd jarni a csavar a fejemben ujjabb es ujjabb folytatassal!!!

2015.11.02 Vivi02

Újra vissza térnek a gyerköcök Narniába. Most éppenséggel nagyobb kihívás vár rájuk. Nagyon jó a megoldás. Fantáziadús. Ismét győznek a jók. Mindenki meg maradt szerencsére a szerepénél.

2016.01.16 jazzy

Kicsit úgy éreztem, hogy a film ugyanazt a sémát követi, mint az előző: gyerekek megjönnek, menekülés, a végén nagy csata. Persze vannak variációk és nem is mondom, hogy nagyon unalmas lenne, de azért úgy tűnik, hogy csak követik a receptet, és jó lett volna látni, hogy ezen egy kicsit túllépünk.