
Vélemények (44)
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
A hétköznapi, középkorú kisember története, aki átlagos házban él, átlagos munkát végez és átlagos családdal rendelkezik. Ilya Naishuller filmje meglepően kezdődik, mert a néző számára semmi rendkívüli nem tűnik fel. Az sem, hogy Hutch (Bob Odenkirk)... Több
Ismét egy amcsi hulladék. A Két túsz között és a John Wick keresztezéséből született a forgatókönyv. Mint a modern, amcsi f*s filmekben, van benne valamiféle elfojtott gyűlölet, rengeteg trágár kifejezés, túlpörgős jelenetek, unszimpatikus karakterek (összes) stb. Egyetlen pozitívum, hogy nincs benne szexuális erőszak.
Bob Odenkirköt már ismertem a Breaking badből, szerintem itt is jól alakított. Connie Nielsen is jól játszott. Christopher Lloyd meg vicces volt a vége felé lévő jelenetekben. Összességében jó film, vannak benne poénok is, de szerintem kihagyható, nem hagy mély nyomot az emberben (bár nem is ez a cél ilyen filmeknél). 7/10
A film számos dologban összecseng a John Wick filmekkel (én azokat is nagyon kedvelem), azonban a karakterek és az alapsztori miatt mégis teljesen más. Én nagyon bírtam.
Annyira nyers, hogy még talán zöld is. A főszereplő olyan kitartóan hozza a ráosztott gagyi szerepet, hogy a végén kifacsar belőle mindent. Valósággal érezni a műhely illatát is az ismerős gépek láttán. :)
Nekem ez a film kellemes csalódás volt. Van benne egy kis John Wick hasonlóság, de egyáltalán nem foglalkoztam vele. A főszereplő nagyon jó, az akciójelenetek zseniálisak. Akinek tetszenek az igazi, verekedős, egymást véresre verős filmek, annak bátr... Több
Hasonló filmek
A lassan induló és kibontakozó történet kitaposott ösvényen rángatja a történet szálait. Ennek ellenére a mozgókép ébren tartja a nézőt. Ami tetszett, az az, hogy a verekedős jelenetekben a főhős akár egy átlag ember is lehetni, hiszen a harc közben ... Több
Jól indult, de sajnos a buszos jelenetnél átváltott idióta üzemmódba. Azután egy röhej lett az egész, amolyan Home alone brutál kiadás. Öröm nézni a Schwarzenegger Kommandóját megszégyenítő pusztítást, és a nyolcvanéves, valószínűleg a jövőből vissza... Több
Az előzetes alapján már egy jó filmnek ígérkezett. Már csak azért is kezdtem bele a filmbe, mert nem tagadom, imádtam Bob Obenkirköt a Braking Bradből. Szóval a cselekmény, meg úgy unblock a hangulata a filmnek a John Wick filmekéhez ígérkezett. De j... Több
Jó, jó, de egyszer elég volt. Már az előzetes alapján láttam, hogy egy az egyben John Wick copy, ezért vártam is, mert szeretem az ehhez hasonló filmeket. De ez nem igen győzött meg. Rövid volt, zsúfolt és összecsapott. Szerintem többet is ki lehetett volna ebből hozni.
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
“Na mi van? Semmi? Szóval a semmi van?” besenyősen, de számomra közepesre sikeredett, klisévé fajult sztori, amibe megint a belekeveredik a csúnya orosz maffia, ami már nem egy lerágott csont, hanem egy kukába dobott penészhalmaz, ami már senkit nem ... Több
A közepesnél talán kicsit jobb. Vannak benne jó akciójelenetek, de összességében nem nagyon kötött le.