Senki

Nobody

2021.12.04 Timcsi

Eszement, de nagyon szerethető történet.

2022.03.01 uniterra

Ez a film magának az akciófilmeknek állít görbe tükröt. A magányos bosszúálló hőst figurázza ki. Minden ilyen filmben ott a túlerő, akiket el kell dádázni, s a végén győz a megbántott főhős, s persze van gyerek, aggódó feleség. De csuklóból tudjuk, H... Több

2022.02.22 BoBamburg

Van benne valami könnyed, nemtörődöm egyszerűség és az a bizonyos szikra, ami miatt zseniális film. Könnyed fekete humor, szépen koreografált harcok, végig feszült és akciódús légkör. Olyan, amilyennek egy akció/thriller-vígjátéknak lennie kell.

2021.12.02 Fikatours_blogger

Better leave Saul

Műfajának egyik remekműve. Hozza a kliséket is, de szép számmal találtam benne eredeti elemet.

2021.07.15 stewie_griffin_2005

Bob Odenkirköt már ismertem a Breaking badből, szerintem itt is jól alakított. Connie Nielsen is jól játszott. Christopher Lloyd meg vicces volt a vége felé lévő jelenetekben. Összességében jó film, vannak benne poénok is, de szerintem kihagyható, nem hagy mély nyomot az emberben (bár nem is ez a cél ilyen filmeknél). 7/10

2023.07.19 Di Canio

Jobbra számítottam. Egy-két jobb jelenet, de az egész film sablon kategória, a téma lerágott csont. Célozni itt se tud senki – ez jobb cím lett volna...

2021.06.21 acura steve

Ismét egy amcsi hulladék. A Két túsz között és a John Wick keresztezéséből született a forgatókönyv. Mint a modern, amcsi f*s filmekben, van benne valamiféle elfojtott gyűlölet, rengeteg trágár kifejezés, túlpörgős jelenetek, unszimpatikus karakterek (összes) stb. Egyetlen pozitívum, hogy nincs benne szexuális erőszak.

2022.12.18 polgy

Senki ne hagyja ki

A film számos dologban összecseng a John Wick filmekkel (én azokat is nagyon kedvelem), azonban a karakterek és az alapsztori miatt mégis teljesen más. Én nagyon bírtam.

2021.10.16 herkedavid

Nekem ez a film kellemes csalódás volt. Van benne egy kis John Wick hasonlóság, de egyáltalán nem foglalkoztam vele. A főszereplő nagyon jó, az akciójelenetek zseniálisak. Akinek tetszenek az igazi, verekedős, egymást véresre verős filmek, annak bátr... Több

2021.07.19 Gauss

Átlagos sablonos film, ilyen is kell. :)

2021.10.16 Érdeklődő

Kifejezetten jó is lehetett volna

A lassan induló és kibontakozó történet kitaposott ösvényen rángatja a történet szálait. Ennek ellenére a mozgókép ébren tartja a nézőt. Ami tetszett, az az, hogy a verekedős jelenetekben a főhős akár egy átlag ember is lehetni, hiszen a harc közben a valóságot megközelítően nemcsak adja a pofonokat, hanem kapja is. Így sokkal hitelesebb, mint egyes szuperhős filmek. Sajnos igen csak lerontotta az összképet a végén megvalósított, vígjátékba illő befejezés.

2023.01.18 akela70

Reszkessetek, betörők

Jól indult, de sajnos a buszos jelenetnél átváltott idióta üzemmódba. Azután egy röhej lett az egész, amolyan Home alone brutál kiadás. Öröm nézni a Schwarzenegger Kommandóját megszégyenítő pusztítást, és a nyolcvanéves, valószínűleg a jövőből visszajött nagypapa öldöklését. Hogy mennyivel rosszabbak az orosz fegyverek, az onnan látszik, hogy amíg a főhősünk sikeresen pajzsként használ egy ellenséges hullát, addig a cimborája egy lövéssel három libasorban jövő orosz fejét lövi át.

2021.06.29 nagygellert

Egy eszelős eszelés

Az előzetes alapján már egy jó filmnek ígérkezett. Már csak azért is kezdtem bele a filmbe, mert nem tagadom, imádtam Bob Obenkirköt a Braking Bradből. Szóval a cselekmény, meg úgy unblock a hangulata a filmnek a John Wick filmekéhez ígérkezett. De jóval több lett ez annál. Eszeveszett öldöklés, látványos vérontások, és egy életet unt apa a központban. Azt hiszem, nincs is több mondanivalóm a filmmel kapcsolatban. Ja igen, még valami: várom a folytatást.

2021.11.21 roben2112

Jó, jó, de...

Jó, jó, de egyszer elég volt. Már az előzetes alapján láttam, hogy egy az egyben John Wick copy, ezért vártam is, mert szeretem az ehhez hasonló filmeket. De ez nem igen győzött meg. Rövid volt, zsúfolt és összecsapott. Szerintem többet is ki lehetett volna ebből hozni.