Rendező: Brian Robbins
Premier (HU): 2007.04.12.

2022.12.22 EP

Nagyon jó és szórakoztató vígjáték. Eddie Murphy egyszerre három karaktert alakít, nagyon remek mindegyik. Nem értem, ez a film hogyan kerülhetett be az Arany Málnába. 7/10

2022.12.19 Klauka89

Jó reggelt, Raspjusa

Vicces lesz, amit mondani fogok, de egy héttel ezelőttig azt se tudtam, hogy ez a film létezik. Tiktokon láttam egy videót, ahol egy felhasználó eljátszotta azt, mintha ő szinkronizálta volna kvázi, csak a saját arcképe volt ott, vagy nem tudom, minek hívjam, van-e ennek összefoglaló neve. A videó amúgy nagyon jól sikerült, annyira jól, hogy kb. mindennap megnézem. Ott derült ki, hogy ebből a filmből van a részlet, ami egyébként a film legjobb része. "Jó reggelt, Raspjusa! Jó reggelt a f@xom..." Egyébként nagyon gyenge film, nem is baj, hogy eddig nem szereztem róla tudomást.

2019.07.26 Ms. Akárki

Harmat gyenge és sértően debil alpári humorú film. Nem is értem ezt hogy gondolták. Én imádom Eddie Murphy-t de ezt még én sem bírtam végignézni annyira egyszerű és elcsépelt az egész. Egyszernéző max sajnos.

2019.07.12 Norbert93

Köszönjük Dörner György!

Szintén egy olyan alkotás (vígjáték, mi más ?), amihez elképeszetően sokat tett a jó magyar szinkron. Dörner György olyan szinten szólaltatja meg Eddie Murphy-t ( és az általa játszott mellékszereplőket), hogy nem túlzás azt állítani, hogy az eredeti szinkront is túlszárnyalja. Ezáltal az egyébként nem túl rózsás értékeléseket begyűjtő Norbit egy elképesztően szellemes és vicces magyar szöveget és szinkron kapva egy igazán szórakoztató filmmé válik.

2020.12.05 Ildikó Bacskai

Hát szörnyű, tényleg borzasztó, annyira, hogy szinte megsemmisülve ülsz a rettenet hülyeség láttán, és szinte élvezed, pláne, ha olyannal nézed, aki meg szétröhögi magát. Felfoghatatlan a látvány, Eddie Murphy ugyan nagyot alkotott, de felér egy emberkínzással. :D

A film Oscar-jelölést is kapott, de 2007-ben sikerült megnyernie az Arany Málna díjat is.Szerző: LionelMessi10

A film kereken 60 millió dollárból készült, 160 millió dollár összbevételt produkált.Szerző: LionelMessi10

A film forgatókönyvét Eddie Murphy írta fivérével, Charlie Murphyvel. Szerző: rbernadett