indingo   2019. 02. 05.

Végre Leo, végre. Neme z volt a legemlékezetesebb alakítása, de legalább díjazták. A gála látványos volt, a szokásos puccparádé.

rbernadett   2016. 02. 29.
Papírforma

Mivel manapság a legtöbb Oscar-díjátadás elég egy kaptafára épül nem tudom, hogy mi alapján is lehetne különbséget tenni színvonal és színvonal között az évek tekintetében. Az én véleményem szerint ez egy erős 3-as átadó volt. Jó pontok: közvetítette a mindenki számára elérhető Magyar Televízió (nem az Akadémia érdeme), jó volt a szinkron tolmács (nem az Akadémia érdeme), megható volt a megemlékezős rész (mindig az), nyert Leo, Ennio és a nyert a Saul fia! Rossz pontok: nem szeretem Chris Rock házigazdaként, mert nekem nem vicces és zavar a hangja. Egy idő után már nem volt vicces, hogy folyamatosan felhozták ezt a rasszista botrányt vicc szintjén, ami az Oscart körüllengte idén. Jött a ... több»

Chris Rock
Daniel Day-Lewis