P2 - A rettegés új szintje

P2 - A rettegés új szintje

P2

Szenteste Angela maradt utolsónak az irodában. Miután végzett, a kihalt parkolóházba siet, ahol a kocsiját hagyta. Az autója azonban nem indul. Szerencsére segítségére siet Thomas, a kedves biztonsági őr, azonban neki sem sikerül beindítani a kocsit. Kárpótlásként meghívja Angelát egy kis ünnepi vacsorára. A lány kineveti, amivel felbőszíti az elmebeteg férfit. Thomas leüti és megkötözve az irodájába viszi. Angela rájön, ha meg akarja érni a karácsony reggelt, fel kell vennie a harcot a férfival.

Rendező: Franck Khalfoun
Premier (HU): 2008.07.15.
Simon Reynolds

2020.09.01 Interfectorem Sabnock

Egy kifejezetten erős,és izgalmas horrorfilm,ami nem a rengeteg vérrel próbál megfogni,magához láncolni,hanem a feszültséggel,és a komor,és sötét képsorokkal. Rachel Nichols, és persze Wes Bentley is tökéletesen hozza a karaktert.

2018.04.01 respect the movies

Szerintem ez egy jó film volt! Régóta "szemezgettem" már ezzel a filmmel, de valahogy soha nem jutottam el addig, hogy meg is nézzem, amit azért most hogy végre megnéztem kicsit bánok is, mert szerintem ez a film tíz évvel ezelőtt azért sokkal nagyob... Több

2016.02.12 moov18

Vérmentes thriller

Egészen izgalmas kis thrillerre sikerült ahhoz képest, hogy a felhasznált vérmennyiség egyenlő a nullával. Ékes példa arra: nem muszáj fröcskölnie a pirosnak ahhoz, hogy hatni tudjon valami az emberi agyra, az emberi idegre. Egy helyszín, két szerepl... Teljes kritika

2015.06.22 ElfRider

Szeretem az ilyen filmeket, amiben végig izgulni kell a főhősért hogy megmeneküljön. Az egész film egy menekülés , egy kétségbe esett harc. Emiatt végig, folyamatosan izgulunk a lányért, és ellen-drukkerei vagyunk a pszichopata biztonsági őrnek. Kiváló film.

A film rendezője Franck Khalfoun annak idején kapott egy kis szerepet a forgatókönyvíró páros egy korábbi filmjében, ez volt a 2003-as Magasfeszültség!Szerző: respect the movies

A film forgatókönyvírói már dolgoztak együtt korábban is, mint például a 2003-as Magasfeszültség, a 2006-os Sziklák szeme című filmekben, de a későbbiekben is több film írását is együtt készítették el, mint például a 2008-as Tükrök, vagy a 2012-es Maniac című filmet!Szerző: respect the movies

A film rendezőjének Franck Khalfoun-nak ez volt az első rendezése!Szerző: respect the movies

A főszereplőnő Rachel Nicols-on látható ruhából 14 darab állt a rendelkezésükre, ezek mind különböző állapotban voltak, pont úgy, amit az adott jelenet megkívánta!Szerző: respect the movies

(2016. 10. 30.)
Khalfoun és Aja 2007-es próbálkozását tehát csak azok fogják értékelni, akik vevők a gore-ra, vagy Nichols dekoltázsára, esetleg szeretik Wes Bentley-t, akik más okok miatt néznék meg a filmet, azok inkább messziről kerüljék.
5/10 Több