Vélemények: Párbaj (1971)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

ArpiHajdu és Réci   2016. 04. 04.

Egy nagyon izgalmas film annak ellenére, hogy 1971-es. Ráadásul ez Steven Spielberg első filmje, s mint első film, remek munka. Már a két szereplő első találkozása után feszültség jön létre, amely a film végéig megmarad.

hejnekem   2016. 07. 12.

Egy igazi klasszikus, amely megteremtette az autós, üldözős filmeket. Izgalmas, hangulatos film, amely mindenképpen megéri az őt körülvevő rajongást.

Deku   2017. 10. 25.

Ilyen filmet kiadni szinte már bűn, annyira érthetetlen és sablonos lett. Gyenge eresztésű történetet adtak el. Elég karcsú volt a rendezés és karakterek sem voltak a toppon így hát ez nem is lett kedvencem.

stomachh   2017. 10. 07.

45 eves a film. Eleg hihetetlen igy leirva, csak a tempon latszik meg. Eleg lassu a mai filmekhez kepest, kicsit el lehet bambulni, de azert erdemes megnezni mai fejjel is.

storeman   2015. 11. 28.

Ezt már nagyon régen láttam és nem is igazán tudtam vele mit kezdeni. A szárnyait bontogató Steven Spielbergtől egynek elmegy. A csőrös kamion miatt érdemes látni.

Bergen   2015. 02. 07.

nos igen spilberg egy higgadtabb és talán unalmasabb filmje...de a klasszikus címet akkor is megérdemli, hiszen ez a film a politika mentes tartalma miatt itt hazánkban rengeteget ment a mozikban.