Parker

Parker

2023.04.12 Gamehun638

Ez egy nagyon jó akció film. Van benne dögös csaj, fegyver, akció. Szokásos Statham film. Semmi újjat nem tud mutatni. Ha épp olyanom van, elő szoktam kapni végig nézni.

2017.05.07 mamiéstöti2

Egy ilyen színészpárostól többet vártam volna. Szeretem Staham stílusát és Lopez sem szerepel akármiben, de ez most nekem nem ült annyira. Azért egyszer meg lehet nézni.

2017.10.14 Deku

Nagyon szeretem Statham filmjeit de ez nem a legjobbak közé való most. Sajnos nem volt olyan izgalmas mint gondoltam, egyszerűen nem az én ízlésemnek tervezték. Nagyon gyenge volt de ez szimplán nem kedvelhető. Így ez most sajna ritka gyenge.

2020.07.09 Di Canio

Nagy film, végig pörög, tele jó kis akciókkal, az egyik legjobb ebben a kategóriában.

2016.02.17 Rayman102

Egy közepes akciófilmnek felel meg. Jason Statham hozza a szokásos alakítását, bár nem tartozik a legjobb filmjei köze. Nem nagyon lehet kiemelni az akciót.

2015.08.19 Imádom Nagy Antalt

Jason Statham főszerepben…, ez már alapjában véve elég sokat elárul a film jellegéről és sztorijáról, amiből hiányzott az a plusz, ami naggyá tenné. A rendező próbált eltérni a szokásos filmes elemektől, ami becsülendő, de kevés, mert ugye az öreg Yoda is megmondta, tedd vagy ne tedd, de ne próbáld.

2015.03.30 Helgus

Nem vártam sokat, de igazából azt sem kaptam meg. Összecsapott, elkapkodott hatást kelt az egész. Attól a pillanattól kezdve, hogy a platinacímeres ripacs Lopez (aki kb. annyira jó nő, mint Statham...) felbukkant benne, már nem is tudtam komolyan venni a filmet. Nehéz eldönteni, hogy az "alakításai" vagy a "zenéje" rettenetesebb.

2015.08.31 nagynesze

A Parker egy tipikus Statham-tömegmozi és ennyi. Egyszer meg lehet nézni bárkinek (bár, ha nem Statham játszotta volna a főszerepet, akkor már bizonytalanabb lennék), főleg azoknak, akik kedvelik az ilyen fajta filmeket.

2015.03.24 piaf023

Tetszett. Izgalmas, akciódús, amit Jason-től vár az ember, az megvan a filmben. Jó bunyók, pörgős történetvezetés, bár Jennifer Lopez egy kicsit több is lehetett volna, de hozta a kötelezőt.

2015.12.05 Hangus

Nem is gondoltam hogy Jennifer Lopez még szimpatikus is lehet egy filmben.Statham ő persze itt is jó szerepet játszott.Sajnáltam amikor meglőtték,de jó vége lett a filmnek.

2015.05.21 petera050

Középszerű, futószalagmunka. Még ha legalább ázsiai elemeket vitt volna bele, el tudtuk volna dönteni, merre billenjen a serpenyő. Ha egy film azzal is beéri, hogy volt egy-egy jó sora, akkor sikeresnek ítélem a vállalkozást, egyébként hadd ne kelljen véleményeznem.

2014.11.03 MrBlond

Szerintem Statham itt nyújtott alakítása az egyik eddigi legjobb. Megmutatta, hogy helyt tud állni fizikailag kemény kihívásokat jelentő jelenetekben, de azt is, hogy van humora. Csak egy dolgot nem értek - mi is volt Lopez funkciója a filmben, ha nem volt valós szerelmi szál?

2014.10.22 ZiggityZag

A film csak egy kicsivel jobb, mint amit elvárnál tőle a szereposztást látva. Végigvitték korrekt módon, értjük és élvezzük az akciót, de szokás szerint nem szól semmiről a csihipuhi, a keménykedés és a rongyrázás csak a szemnek szól. Az-a-tipikus-akciófilm-kategória.

2015.03.15 Joachim

Nem tartozik a legjobb Jason Statham filmekhez. Nem sok akció, kicsit vontatott, de egyszer meglehet nézni. Ettől függetlenül Jason Statham jól alakít.