47% 53 szavazat

Hol nézheted

FILMINFÓ

Tartalom 1
Tartalom 2

A sorozat Rick Riordan azonos című könyvsorozatán alapul, amely egy 12 éves félistenről, Percyről szól, akinek feladata Zeusz ellopott villámának visszaszerzése, hogy helyreállítsa a rendet az Olümposzon.

(Hupka Adrián)

Forgatókönyvíró: Rick Riordan, Jonathan E. Steinberg
Ország: Amerikai Egyesült Államok
Premier: 2023.12.20. | Disney+ (2023.12.20.)

2024.02.18 I3rYcE Nézhetetlen

ZS kategória

A szokásos Disney minőségromlásnak a produktuma. Igénytelenséget kimaximalizálták.

2024.01.28 Timon

Eddig nem láttam a filmes adaptációt, se nem olvastam a könyvet, csak kíváncsiságból vágtam bele, de ahogy halad előre, egyre élvezetesebb kezd lenni. Nem minden résznél a legpörgősebb, de rengeteg minden történik, és ezek figyelésében rejlik az izga... Több

2023.12.27 József Lajos Godó

Variáció egy tételre

Azt sajnálom, hogy sok-sok olyan filmadaptáció lát napvilágot, amit időnként újra és újra létrehoznak, ugyanazon hasonló klisékkel, bármennyire látványos, megkapó, nézhető, de a drága pénz egy olyan kaptafa alkotásra megy el, néha értelmetlenül. Talán egy teljesen új, még meg nem filmesített eredeti ötlet, regény, avagy folytatás finanszírozására kellene gyűjteni, amit a néző nem egy nagy hiányérzetként él meg. Annyi jó regény várja filmes felfedezését, vagy megannyi téma, és mintha megfeneklene a forgatókönyvírók széles fantáziavilága..., avagy más oka is lehet..., de hadd ne én találjam ki... Nekem nem jött be, mert a 2010-es nagy film is kimerítette ezt a könyvet..., még akkor is, ha nem mindenben követték az író elképzelését...

2023.12.20 Kururuk

Szerintem remek adaptációja a könyveknek, a film csalódás volt, de egyelőre ez a sorozat jónak tűnik. Persze még nem láttam a teljes évadot, de az első részek alapján pozitív érzéseim vannak.

2023.12.21 Kolci_23

Az alakítások felejthetőek, a sztori szerintem nagyban elkezdett már az elején eltérni a forrástól és a karaktereket is feleslegesen megváltoztatták - ez így egyelőre egy nagy csalódás.

Rick Riordan megerősítette, hogy a sorozat élőszereplős lesz, és hogy ő fogja írni a sorozat forgatókönyvének nagy részét.Szerző: Hupka Adrián

#1

A sorozatnak öt évadot terveznek, amelyek mindegyike a sorozat egy-egy könyvét dolgozza fel.Szerző: Hupka Adrián

#2