Vélemények: Phillips kapitány (2013)

Vad Ász   2022. 04. 19.

Egyszerűen mestermű

Tökéletesen bemutatja, hogy hol tart még most is néhol a világ

mamiéstöti2   2018. 12. 07.

Vegyes érzelmeim vannak a filmmel kapcsolatban, mert minden téren elfogadható alkotást láttunk, nekem mégis hiányzott valami.

indingo   2017. 11. 10.

Borzasztóan hosszú film, és a játékidőhöz képest kevés cselekménnyel. Voltak benne eléggé vontatott részek, amikor már megszállják a hajót kicsit unalmas, a vége jobb.

Sabnock Sanatory   2019. 08. 28.

Ahhoz nem túl jól sikerült,hogy ilyen hosszú legyen.Vontatott,és nem túl eseménydús film,ami megtörtént események alapján készült,de ettől még nem lett jó. Tom Hanks tol fel rajta valamit.

Mavil   2016. 06. 10.

Tom Hanks újabb zseniális alakításának lehetnek tanúi azok, akik megnézik a Phillips kapitány című filmet, amely megtörtént eseményeket dolgoz fel, ettől válik még inkább izgalmassá és feszültté.

Ms. Akárki   2019. 09. 30.

Tom Hanks egyik legjobb filmje. Szabadtéri moziban a Budapest Park - Nagyszünetében volt szerencsém először látni és az még hozzátett a film hangulatához. Megrázó történet, de a kapitány hősiesen állta a sarat. Végigizgultam a túszdrámát. Nagyon izgalmas film.

Deku   2017. 07. 15.

Hát ez a film nagyon nem tetszett. Egyedüli értékelhető dolog ebben Tom Hanks szereplése volt mert ő legalább próbálta megfogni a témát. Viszont a történet összecsapott semmilyen.

Berto49   2018. 10. 16.

Bár ismertem a történetet („Emberrablás”, dán film, egy mondatban a tartalma: Richard Phillips, aki az MV Maersk Alabama teherhajó kapitányaként esett szomáliai kalózok fogságába), mégis lekötött a több mint két óra. Szörnyű ez az óriási ellentmondás... több»

harnas1207   2018. 11. 30.

Izgalmas film, a feszültség kitart egészen a végéig. Tom Hanks-re nagyon illik a kapitány szerepe. Engem az is lekötött, hogy bepillanthattam a teherhajók működésébe is. Pl.: a vízágyúkról eddig nem is tudtam.

hsanya182   2015. 11. 20.

A kapitányról szól, aki mindenáron meg akarja védeni hajóját, majd a fogságbaesés izgalmait élhetjük át. Elég izgmalmas filmre sikerült! Phillips kapitány próbálkozása ellenére a kalózoknak sikerül feljutni a hatalmas szállító hajóra, majd a legénysé... több»

Bazzzsi   2017. 11. 03.

Volt feszültség a filmben, izgulni tudott rajta a néző. Kiváló színészi alakításokat láthattunk és látványra is érdekes film. Érdemes megnézni a filmet.

Filmelemző   2018. 04. 04.

Paul Greengrasstól, Bourne csapda rendezőjétől sokkal jobbat vártam volna. A téma persze adott volt, hiszen a film valós eseményeket dolgoz fel, ami még izgalmas is - a mai, modern idők kalózkodása Szomáliai partjainál - mégis sikerült unalmasra csin... több»

sptt   2019. 07. 10.

Nagyon jó!

Végre egy film, aminek nem lesz második része, ennek ellenére nagyon jó színészi alakítások vannak benne, végig feszültségben tart, nem tudsz előre minden mozzanatot kitalálni. Profi munka, és megcáfolta a megtörtént eseményeken alapuló filmekkel kapcsolatos előítéletemet és tapasztalataimat.

TribeBubu   2016. 11. 13.

Nagyon jó, izgalmas, feszültséggel teli thriller. Valószínűleg sok minden kitaláció ebben a benne, de ez legalább nem a szokásos, vontatott életrajzi film. A kalózokat alakító színészek óriásiak, főleg Barkhad Abdi, aki a kalózcsapat vezetőjét játszo... több»

MKristijan   2015. 09. 02.

Tom Hanks továbbra is hozzá a formáját, nagyon jól működött minden. Azt hittem a nyújtott sztoriban hogy unalmas lesz, de egyáltalán nem volt az, végig lekötött határozottan izgultam a főszereplőkért. 10/10

hell.l   2016. 10. 16.

Ez egy nagyszerű történet, napjaink nagy problémája az afrikai kalózkodás van a középpontban. Nagyszerűen mutatja be a film mindkét fél indíttatását és küzdeni akarását.

Gigi   2017. 01. 13.

Lehet, hogy egyedül leszek a véleményemmel, de engem nem tudott megfogni ez a történet. Annak ellenére, hogy Tom Hanks most is zseniálisat alakított, imádom a filmjeit. Mégis, valami miatt engem nem sikerült megvennie a filmnek. Lehet, hogy érdemes l... több»

VFTS   2016. 08. 04.

A filmben végig meg van a feszültség. Ennek ellenére az egyszer nézhető kategóriába tartozik a film, de egyszer megéri megnézni. Tom Hanks ismét zseniálisat alakít.

Loborg   2015. 02. 13.

Tom Hanks vegre ujra egy jo filmben. A tortenet remek, vegig izgalmas, az alakitasok, foleg Hankse jok. Megeri raszanni az idot.

pj19   2018. 07. 11.

Izgalmas film, megtörtént esemény alapján. Tom Hanks most is zseniális alakítást nyújt. Feszült légkör egy emberrablókkal egy hajón!Nézzétek meg bátran, én csak ajánlani tudom mindenkinek!

Bob   2016. 08. 31.

Nagyon jól sikerült film, mint ahogy ezt Tom Hanks-től megszokhattuk. :)

Deniel   2018. 11. 14.

Tom Hanks-el mindig elfogult vagyok, ezért minden filmjében a pozitívat látom, legalább is ami a személyét illeti, mert itt is, mint ahogyan máskor is, kifogástalan alakítást nyújt, lehetetlen belekötni. A téma egy megtörtént esetet dolgoz fel, ami k... több»

szd91   2015. 07. 24.

Nem szeretem az ilyen filmeket annyira hogy nekiüljek, hogy de jó én most megnézem a Phillips kapitányt. Viszont múltkor ment a tvben és ottragadtam. Jó volt, drámai és szinte azt éreztem hogy ott vagyok. Tom Hanks még mindig zseniális.

Laci000   2015. 05. 22.

Végre egy olyan téma, amit még nem vittek filmvászonra vagy százszor! Nagyon érdekes és elgondolkodtató a történet, izgalmas az egész rendezés, remek színészekkel, habár Tom Hanks-től ezt is vártam!

oneminute   2018. 07. 07.

Tom újabb nagyszerű alakítása. A történet igaz elemeken alapul, s fordulatokkal teli. Nagyon szeretem a filmjeit.

Zoer8993   2017. 05. 29.

Nagyon remekül adta vissza a történetet amit ez a dolog megkövetelt tőle. Szeretem az igaz történeteket és ez is olyan ami méltó arra, hogy megnézze az ember. Izgalmas és belevaló film.

Vitya   2015. 05. 01.

Tom Hanks nem tartozik a kedvenceim koze, de ennek ellenere ez a film bejon, tetszett, mert izgalmas es valoban porgos, egy percig sem unalmas.

Mate   2015. 04. 22.

Nagyon szépen felvett, hátborzongatóan valóságos történet. Tom Hanks zseniális (mint mindig), az utolsó néhány perc nézése közben megkockáztatom, hogy nem dobogott a szívem.

mrfaktor   2016. 04. 30.

Ezért szeretem a filmeket, mert olyan emberi sorsokkal tud minket megismertetni, amivel semmi más. Phillips kapitány igaz története is tanulságos, tiszteletreméltó minden ember számára. Teljesen a helyébe tudtam magam képzelni, milyen kiszolgáltatott lehetett az emberrablók kezében. A zseniális Paul Greengrasstól.

AE1205SB   2015. 10. 07.

Húúú mekkora csalódás...Nagyon unalmas, abszolút nem realisztikus, hatásvadász film stb. Tom Hanks próbálkozott, de ez kevés volt... Sokkal többet vártam!