Boroszlói pestis

Plagi Breslau

2022.06.27 JRD

Kábé ilyennek képzelek el egy igazán megfásult, sok mindent látott rendőrnyomozót. A történet jó, a cselekmény vonala szépen építkezik egymásra, a nyomozás érdekes. Mindenképpen érdemes a figyelemre! Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2021.02.01 stevepisti

Tetszett a nyomozónőnek a stílusa. Kiégett, megkeseredett, a frizurája is elég egyedi, illett a karakteréhez. Nem egy agyonbonyolított történet, a csavarok is megfelelően működtek.

2020.12.17 Zoltán383985

Lengyel Hetedik

Tetszett a film. Hasonló felépítésű, mint a Brad Pittel készült Hetedik. A nyomozónő nagyon unott, depis az egész filmben. De persze kiderül, hogy miért.

2021.05.10 cat

Pár éve követem a lengyel filmeket, és bizony egyre jobbak. A fent említett alkotás jól komponált film, hihetetlenül reális – olykor bizarr – karakterekkel, bár a főszereplő nyomozó hangját meg kellett szokni, az mégis pontosan illett és kellett az összhanghoz. Tetszett.

2022.06.25 BRANTON

Egy pörgős, betonkemény krimi

Patryk Vega rendezte ezt a filmet, mely a Netflxnél kötött ki. Annak idején, 2019 körül már hallottam eme filmről, de valahogy elfeledkeztem róla. A napokban ismételten a szemem elé került, rávettem magam, hogy megnézzem. Nagyon jól jártam, hiszen eg... Teljes kritika