Pókember

Spider-Man

2016.05.07 Garadi

Jó kis szuperhös-mozi. Pókember eredetét jól bemutatták,. Tobey kiváló Spiderman, a Willem Dafoe pedig díjat érdemel a Green Goblinjáért. Aki szereti a Marvel-filmeket, vagy Pókembert, annak ajánlom.

2016.02.12 Isindar

Soha nem fogom megérteni, miért csináltak az egyik legrosszabb szuperhősnek, egy egész trilógiát aztán azóta még két részt amit biztosan követ még vagy 3.... Az színészek nagyon jók, más filmekben, de szerintem - eltekintve néhány jó jelenettől - ez ... Több

2015.03.27 ganna

Érdekes, izgalmas, jó szereplők, jó történet, többször is megnézhető. Sam Riami új minőséget vitt bele a képregény adaptációkba, melyet a Marvel és a DC is meghaladt mára, de a Pókember igazi úttörő volt, erről nem érdemes elfeledkezni!

2015.02.10 nandiwrc

Szerintem ez a pókember sorozat sokkal jobb, mint a "Csodálatos" sorozat. Az első rész pedig különösen. Kár, hogy nem folytatják.

2016.05.17 ZiggityZag

Nagy hatalommal nagy felelősség jár. Ezek az utolsó szavai Peter Parker bácsikájának, amik később Pókember mottójává váltak, és ez lehetne magának a filmnek a mottója is. De a rendező, Sam Raimi komolyan vette a munkát. Az eredeti Stan Lee/John Romit... Több

2015.01.30 b.szenti007

Egy igazi, izgalmas akció, ami ugyan akkor a szerelmi dráma kezdete is. Nem is lehetett volna jobb szereplőt választani a Green Goblin szerepére!

2015.01.27 Ata

Nagyon szuper film nagyszerű színészekkel. Szépen kivitelezett film, nagyon jó rendezővel.

2015.03.23 antoska

Egyik legjobb valtozata a mai kepregenyek feldolgozasaban. Pokembert ki nem ismerne es a storyt. de megis, jo ujra es ujra megnezni.

2015.03.30 anolib

Az egyik régi kedvenc filmem. Mindig is szerettem pókembert. Már a mese változatát is rengeteget néztem, és ez a film sem okozott csalódást. Kedveltem Tobey Maguire-t ebben a szerepben, jól állt neki, és jól is hozta a karaktert.

2015.02.21 Vica

Láttam már szuperhős filmet, de annyira nem csípem a témát. És valahogy ez a film sem igazán hozta meg a kedvem a szuperhősök világához. A film unalmas, a főszereplő srácnak pedig nagyon bárgyú a feje. Egyetlen pozitívum a a filmnek az, hogy viszonylag rövid, legalábbis a mai szuperhősfilmekhez képest.

2015.02.04 Hamsti

Nagyon igényesen és hitelesen megrendezett film, ami megeleveníti a képregényhős karakterék. A szereplőválogatás tökéletes, a díszlet, technika és hangulat pedig pazar. ( Bár vicces a legalább 100 kis baki, amit benne hagytak a filmben) de ettől még jobb :)

2016.01.05 Marcello

Ez egy nagyon jó sikerült film, látványos jól megrendezett film a szereposztás nem lehet jobb

2017.02.19 Tysoon87

Egy alap akció film Az egész film nagyon jól sikerült Ajánlani tudom mindazoknak akik nem látták még

2015.02.01 dosty

Egy nagyon jó és hiteles képregény adaptáció (persze vannak benne eltérések, mint pl. a csuklóból kilövellő háló, de ez kifejezetten tetszett). Kétségkívül ez volt a nyár legjobb filmje, nem okozott csalódást. A színészek nagyon jók, Willem Dafoe tök... Több