Pókember

Spider-Man

2017.01.24 valery

Klasszikus akció scifi, gyereknek, felnőttnek egyaránt érdekes lehet, aki szereti a hasonló, látványos, trükkös, futurisztikus filmeket. Karakterei jók, hangulata modern és izgalmas.

2015.03.30 Fildi

A pókember legjobb változata. Látványos, szórakoztató. Igényes film. Hozza azt, amit egy jó akciófilmtől várhatunk. Érzelmileg is magával ragadó és az akciójelenetek nagyon jól kidolgozottak.

2016.06.26 portal91

Kívülről tudom a filmet, nagyon szeretem, bár Tobey sosem volt jó Peter Parker-nek. Van a filmben elegendő humor és akció, nagy kikapcsolódás, sőt az egyik legjobb képregényfilmnek mondanám.

2015.07.31 Aranyhal

A Pókembernek egy jól sikerült feldolgozása ez a film. Látványos és időtálló, szórakoztató. A kategóriában igencsak megállja a helyét, műfaj kedvelőinek bizos hogy élményt nyújt!

2015.08.16 doffy_joka

Erre vártam már, ez a film mint általában mindegyik elég megoszló közönséget tudhat maga mögött, vagy szeretni fogod vagy nem. De szerintem ebben az esetben kevesebb lesz az aki majd viszolyog tőle és több az aki imádja.

2016.04.29 ukla

A kedvenc kis falmászónk elő elő története amivel beindult a karrierje.Néha jó vissza nézni hogy volt egy ilyen is a mai szemmel.A rengeteg sok képregényhős filmek között mert ez még minőségi kategória közé tartozik.A szinészek minden téren teli talá... Több

2016.08.24 Emma109

A egyik legkedveltebb szuperhősöm. Érdekes történet, bár Tobey Maguire nekem nem igazán illik a szerephez.

2017.02.19 tilino

Nagyon igényes megrendezett film, léátványos mozi, szélesvásznon az igazi. A szereplőválogatás tökéletes, a díszlet, technika és hangulat tökéletes. Minden korosztály számára jó kikapcsolódás.

2016.07.26 Karolyka

Mindigi imádtam és mindigis imádni fogom a képregényfilm feldolgozásokat, úgyhogy lehet kicsit elfogult leszek de ez a film nagyot robbant régen a moziban és még ma is nagyon jó. Izgalmas és jól adja elő a hangulatát az egész képregény univerzumjának.

2015.12.29 Luxury

Többször megnéztem, mert szerintem nagyon jó feldolgozás ez a film. A szereposztás is mondhatni tökéletes. Nagyszerű munkát végeztek. Látványos és örökké időtálló

2015.11.24 S.Marika

Nem hiába sokszor hallom,olvasom,hogy az első részek a legjobbak,de ez így is van.Láttam már a többi részt is,de ez fogott meg igazán.Tetszett ahogy kibontakozott a történet,ahogy felfedezte Peter a képességeit.Az egyetlen ami kicsit idegesített Mary Jane ez az állandó nyafogása,hogy Peter nem nézte meg az előadását áá.

2015.06.17 AESB

Nagyon jó látványvilágú, jó rendezésű és forgatókönyvű film. DE nekem valamiért nem az igazi, egyszer megnéztem és elég is volt, talán a színészek miatt, szerintem nem a legjobbak...

2015.10.11 Siriusalias

Nekem tetszik ez a pókember feldolgozás, azzal együtt hogy a történetet egy kicsit jobban is ki lehetett volna dolgozni. A rendezés szerintem nem rossz, a szereplők jól lettek kiválasztva, főleg Willem Dafoe. Tudom ajánlani annak aki egy jó kis fiktív akció kaland filmet szeretne megnézni. Jó mulatást hozzá!

2015.11.02 Vivi02

Pókember a tipikus hősies szerelmes film. De amikor megjelent a film, menőnek számított. Ma már nem nagyon rajongok érte. De a marvell jót alkotott ezzel a filmmel kapcsolatosan, az ötlet azért mai napig is menő.