Pókember

Spider-Man

2016.09.26 Greeta

Ebben az első részben van potenciál. érdekes is és látványos.

2019.06.01 kevelin

az első és az igazi pókember. talán mág a második rész hozza ezt az eredeti stílust de nekem az összes többi már sok volt. eleve ez az egész marvel és d.c. univerzumosdi szerintem nagyon túl van tolva. minden esetre ez a film nagyon tetszett és elvitt magával ebbe a szuperhősös világba

2022.03.24 msfini

Kicsit elavult effektek, de szórakoztató

Csak nemrég sikerült megnéznem, de tetszett. Annyira sosem érdekelt a karakter, persze könnyű együttérezni vele sok fiatalnak, hiszen egy senkiből hirtelen szuperhős lesz. Tobey Maguire karaktere kedvelhető, persze néha nehéz nézni a szerencsétlenkedését. Látványra persze kicsit elmarad a mai Marvel-filmektől, de már 20 éve készítették. Mai szemmel kifejezetten műnek, szinte gagyinak tartottam azokat részeket, ahol az utcán halad hálójával. A szerelmi szál számomra kicsit hihetetlen volt, nem éreztem azt, amit Mary Jane a végén. Persze a lezárás tetszett, "with great powers come great responsibilities" idézet nagyon igaz. Persze amikor a kocsiban először hallottuk ezt a mondatot, sok értelme nem volt, és nem is illett oda. :) Hallottam, hogy páran panaszkodtak amiatt, hogy Kirsten Dunst játszotta el Mary Jane-t, de nekem ezzel nem volt bajom. Tobey Maguire is hozta a kötelezőt. A film felépítése, hangulata nagyon tetszett, Willem Dafoe nagyon jól játszotta el Norman Osbornt. Elképesztően adta elő az őrült embert. Mindent összevetve: pozitívan csalódtam.

2016.09.06 Scramananga

Az egyik legjobb képregény adaptáció, okkal: a szereplők közel tökéletesen lettek átemelve. A színészek is remekek, főleg James Franco, és Williem Dafoe. Tobey Maguire sem rossz, bár nekem úgy tűnik, nagyon el van veszve rendezői utasítás nélkül. Hi... Több

2021.06.14 Kósa Bence

Az első nagy szerelmem. Egyszerűen imádom a mai napig. Tobey Maguire a legjobb Pókember, de lehet, hogy csak azért , mert ez egy gyerekkori élmény. Williem Dafoe pedig remekül adja vissza a Zöld Manó karakterét, skizofrén és tudathasadásos.

2016.05.09 hell.l

Jó kis film ez. Az első Marvel film, amit láttam . A trilógia legjobb része. Bár a főszereplővel máig nem vagyok kibékülve. Andrew Garfield féle Pókember sokkal jobb lett szerintem, rá valahogy jobban illett a szerep, mint Toby Maguire-re.

2017.06.27 Olivér Rózsa

Eddig még mindig ez a legjobb pókember feldolgozás bár a mostani traillere elég jónak nézett ki. Jól van kivitelezve, jók a karakterek és a történet os szépen végig van véve.

2016.02.14 Megamovie

A kétbalkezes diákújságíró Peter Parker egy tudományos laboratóriumi kirándulás során egy mutáns pókcsípés áldozatává válik.Másnap Peter meglepődve tapasztalja hogy hasonló képességekre tett szert mint egy pók(falmászás,pókösztön,háló lövés-szövés) é... Több

2017.01.30 Gábor Rózsa

Ez a film egy sokkal komolyabb szuperhős film, mint a mostaniak. Nem ilyen felszínen ugrálós akció, hanem ilyen mélyebben megérhető érzelmi hullámos nagy lélegzetvételű. Én nagyon szeretem egyik kedvenc filmemként tekintek rá.

2015.10.31 Niki18

Ez a film a barátom nagy kedvence. Én is láttam moziban és nekem is nagyon tetszett, mert aranyos benne Peter Parker, de maga a történet is nagyon jó. Igazi szuperhősös film. A legjobb

2017.11.11 Kadik

A Pókember filmek legjobbika, itt még kellő képen ragaszkodtak a képregények történéseihez. Sajnos a Sony-s Marvelnek nem igazán erőssége a film készítés.

2016.05.10 wooderman

Eredeti, egyszerűen de nagyszerűen elkészített szuperhős film, azt adja amit várunk tőle.Peter Parker akit megcsíp egy pók, és szuper erőre tesz szert. Embereket ment, gonoszakat győz le,szerelembe esik..

2016.04.27 ereln

Az egyik kedvenc képregényfilmem, kívülről tudom a szövegét a teljes filmnek, hetente legalább egyszer megnéztem VHS-en, nagyon jó filmnek tartom még mai szemmel is, de persze vannak hibái.

2016.06.23 postaslaszlo8

Valóban nem rossz, de szerintem korántsem a legjobb Marvel-adaptáció. A film felépítése és hangulata nagyon tetszett, de amitől tényleg el voltam ájulva, az Willem-Norman játéka.