Ragyogás

The Shining

2016.11.16 goat2000

Úgy gondolom ez az egyik legjobb Stephen King film. A karakterek nagyon jók és a történet is egyedülálló. Sajnos a könyvet még nem olvastam, így nem tudom összehasonlítani vele.

2015.07.14 prongs2001

Nem maradt meg túlzottan az emlékezetemben a film. Nem is meglepő, hisz eléggé kis bugyuta film volt. Erősen hajazott a zs kategóriás filmekre. A történet egy egyszerű kis tákolmány néhány nem ismert színésszel. Ez nem jött be.

2015.03.29 FarZoo

Kevés ennél jobb filmet láttam. Egy nagyon remekül összeállított film és valóban megmutatkozik benne Jack Nicolson színészi tehetsége. Egy igazán érdekfeszítő, hatalmas filmről beszélünk, ami időtálló, ma is ugyanolyan élményt nyújt.

2015.06.12 fancsi094

Kubrick mindent szépen összeszedett ehhez filmhez: a megfelelő történetet, a megfelelő színészt és a megfelelő színésznőt, akit sem azelőtt, sem azóta nem láttam semmilyen fontosabb alkotásban. A hatalmas, tágas terek, az elegáns szálloda, és az ebbe... Több

2016.06.27 portal91

Egyszer láttam nem volt rossz film, de nem tudom mire ez a nagy felhajtás, noha észrevettem,h ogy mostani szemmel nézve egyik thriller sem üt már, mert rengeteg van, tehát ez is egy sima átlagos film volt.

2017.09.26 koba1996

Stephen King könyveit nem lehet filmbe átültetni. Ahogy a legtöbb könyvet sem. Aki olvasta, annak szinte biztosan nem lesz akkora élmény, mint a könyv, de azért tudom ajánlani mindenkinek, mivel a filmes adaptációk körében koronát érdemel. Tényleg mi... Több

2016.04.11 BallEr

Ez totál alul múlta az elvárásaimat. Már maga a történet sem volt erős, de ezután a karakterek megvalósítása egyenesen szörnyű lett. Nagy kár érte. De több ilyet inkább nem vállalnék be.

2016.12.30 Potoczkie

Jack Nicholson sok jó filmben tette le névjegyét, de a Ragyogás mind közül a legzseniálisabb. Milliószor láttam már a tévében, de újra és újra megnézem, mert lenyűgöző.

2017.02.25 Beuszi

Kedvenc Stephen King filmem, kismilliószor láttam életem során. Nagyon hátborzongató film, elképesztően zseniális színészi játékokkal. Kiváló rendezés.

2016.10.24 Manson

Igazi időtálló klasszikus film, ami végig feszült és izgalmas. Kell hozzá egy idegzet az biztos. A kategória kedvelőinek legalább egyszer látniuk kell!

2016.12.09 Pappcsino

Igazi klasszikus darab, a kedvenc Stephen King regényem feldolgozása. Elképesztő hangulkata, atmoszférája van a filmnek. Meg sem tudnám mondani, hány alkalommal láttam már.

2016.09.06 Nnoorraa

Jack Nicolson egyik legismertebb filmje. Nagyon profi horror film. Rendkívül izgalmas, utánozhatatlan hangulatú film. Végig izgalmas és feszült, műfajában a legjobbak között van.

2016.05.07 anita9215

Érdekes módon igazán kedvelnivaló film ez, mégis ennek ellenére én inkább csak középszerűnek nevezném, mintsem valami nagyszerű műnek és mégis megnyert magának. Nagyon kedvelhető!

2015.04.19 KeriPeti

Horror rajongóknak talán nem kell bemutatni a filmet, eléggé alapműnek számít szerintem. Kubrick rendezői zsenialitása és Jack Nicholson páratlan színészi tehetsége találkozik ebben a filmben, egy félelmetes, klasszikus horrorban.