[Rec]

[Rec]

2016.10.15 hell.l

Szerintem nagyon jók lettek ezek a Rec filmek,egy teljesen más irányvonalat mutatnak fel a zombis/horrorfilmek történetében. A történet kibontakozása, a filmjelenetek nagyon egyediek lettek. Nekem még a következő két rész is elnyerte a tetszésemet, de ami utána jött az nem.

2016.05.04 D. Shaday

Iszonyatosan erős horror, gyenge idegzetűeknek szerintem a legkevésbé sem ajánlott, de az edzett nézőket is próbára teheti. Abszolút megkerülhetetlen mestermű egy nagyon jól alakító Manuela Velascoval a főszerepben.

2016.02.01 moov18

Érdekes kontextus

Érdekes volt végigkövetni az eseményeket ebből a szemszögből, ilyen kontextusban. Nekem sem tartoznak a zombis filmek a kedvenceim közé, de itt kivételt kellett tennem, egyrészt nem a megszokott stílusú alkotásról van szó a műfajban, hiszen áldokumen... Teljes kritika

2017.08.14 czigler.nora

Sokszor undorító, meg néha zavaró az amúgy ötletes kézikamerás felvételi mód. Meg amúgy a sztori is úgy pörgött néha nem tudtam mi van :D egyszer elég volt

2017.06.01 jencike1985

Nem unalmas az biztos. Végig pörög a film , érdekes. Volt sok jó izgalmas ijesztő rész. A kamera mozgás néha kicsit idegesít de ezt leszámítva nagyon jó.

2017.10.27 Gyalog őrmester

Az egyik legjobb film a maga műfajában. Végig feszültséget generaló, félelmetesebb horrorról van szó. Igaz nem olyan félelmetes, főleg azoknak nem akik minden nap ilyeneket néznek, de a gyengébb idegzetűeknek okozhat egy pár álmatlan éjszakát!

2017.11.05 edessszilvia

Nagyon találó cím, és hűen hozzá, érdekes is. Lekötötte a figyelmem, minden mozzanata érdekes, magával ragadó, ötletes. Fordulatos, és a befejezés is meglepetéssel szolgál.

2017.03.24 georgri

Nem rajongok az olyan filmekért, melyek a valóságtól túlságosan elrugaszkodottak, de alá kell írnom, hogy a Rec még engem is levett a lábamról és rettegésben tartott.

2015.06.17 Miss Rika

A rec azon kevesek egyike horror kategóriában amire azt tudom mondani, hogy ezt megérte leforgatni. Ravasz módon oldották meg a jeleneteket. A színészek alakítása pedig kifogásolhatatlan. Ha jó horror-ra vágysz ezt nézd meg!

Nem szeretem ezt a filmet, de mondjuk egy filmet sem szeretek, ami a betegségekről,szól, de ez mindenen túltesz, ebben a színészek is "túlalakítanak", a helyszínek nagyon csúnyák...

2015.08.12 Corazon.Donq

Ez végre ott volt a szeren erősen. Erre azt lehet mondani, hogy olyan jó szórakozást nyújtott amilyet elvárhatsz ha leülsz egy filmet megnézni. Nekem nagyon bejött szóval nézős típus.

2018.11.01 Indkgo

Tetszik ez a kamerázós megoldás, mert könnyebben beleélhetjük magunkat, mi is ott vagyunk a helyszínen, nem csak a háttérből figyeljük az eseményeket. Maga az ötlet a fertőzés ről klassz... Semmi olyan nem történt amire számítanék vagy amit már ... Több

2015.10.02 hawaiipizza

Kár a folytatásokért, ez önmagában egy remek kis horror film lenne.

Nem értem a film lényegét, zavaros, meggondolatlan történet tele felesleges sallangokkal, és túl van bonyolítva. Véleményem szerint az egyik leggyengébb alkotás.