Eszeveszett mesék

Relatos salvajes

2017.04.17 bbozsi

Újszerű, szellemes, elgondolkodtató szkeccsfilm. Nem a szokásos panelek mentén építkezik, mivel nem egy amerikai tucatdarab.

2016.10.08 Hablaty

Tetszett, nem egy sablonos amerikai vacak volt, bár az elején lévő repülős sztorinál lett aztán vége vagy összekapcsolódott valamelyik sztorival.

2015.07.11 moony5972

Sokszor fogom megnézni! Nagyon rég láttam ennyire jó filmet és biztos, hogy még egy párszor újra fogom nézni. Zenében és karakterekben nagyon erős film. Bátran ajánlom!

2016.08.28 adamkatka

Nem gondoltam hogy ennyire jó lesz a film. Igazi fekete humor, kicsit elvont, de mozgalmas, frappáns, vicces, és olyan fordulatokban gazdag, amire igazán nem számít a néző. Jó a befejezés is.

2016.04.23 Leoni

Üdítő, meghökkentő, abszurd film, amin el kell engednünk a racionalitásunkat, és csak egy jót szórakozni. Egyszer megnézős, mert másodszorra már nem lepne meg semmi, annyira beég az emlékezetünkbe minden jelenet.

2015.05.18 a.edit63

A korrektül megírt és teljesen nyomasztó történetek leragasztják az embert a székbe, amelyet a feszültséggel átitatott képi világ is sugároz felénk. Úgy gondolom, hogy látszik a filmen hogy spanyol, valamint az operatőri munkában, a színészi játékokban, a néha festői gyönyörűséggel rendelkező tájakban is...

2017.03.24 georgri

Bár sokan mondták, hogy nézzem meg ezt a sok kis filmből álló alkotást, mégis húztam az időt, mert nem hittem el, hogy valóban ennyire zseniális és ütős. Ha valaki olvassa az ajánlásomat és még nem látta a filmet, ne essen abba a hibába, mint én. Azonnal pótolja! :)

2015.05.29 sonyxxx

Érződik rajta az, hogy ezt csak spanyolok, vagy ahhoz nagyon hasonló kultúrájú emberek csinálhatták, mert csak ők tudnak ilyen furcsa, váratlan és meghökkentő filmeket csinálni. Nagyon más stílusú film, mint a napjaink filmjei, de ettől nyújt egy egé... Több

2016.08.24 Emma109

Eléggé összetett film, különleges humorral. A kedvenc mesém a két autósé.

2017.03.21 Péter

A film igazi meglepetés volt számomra, teljesen véletlenül akadtam rá és nem gondoltam volna, hogy ilyen jól fogok szórakozni. Minden egyes külön kis történet fantasztikus volt.

2016.10.23 malnaturmix

Igazából nem tudom eldönteni, hogy tetszett-e vagy sem. A kis sztorik egyenként jók, de teljes filmként m is csak kis sztroik nekem.

2017.08.28 ocskol

Tök jól szórakoztam az Eszeveszett mesék alatt, minden egyes történet nagyon jól kitalált és megszerkesztett volt. Kár, hogy nem készült belőle több "epizód".

2015.12.29 sepsiklaudia

humoros és igazán spanyol történet tele érdekes gondolatokkal

2015.05.07 goldfisy

Tarantino hagyományait követve, brutalitásan és kiváló morbid humorral szórakoztatva mutatja be az emberi türelem határait. Az argentin társadalom tükre is egyben.