Eszeveszett mesék

Relatos salvajes

2017.07.24 Lonka

Vártam a kapcsolatot az egyes történetek között, de elmaradt ezt egy kicsit hiányoltam. Úgy éreztem, hogy egy sorozat pár részét nézem, nem pedig egy nagyjátékfilmet.

2016.10.27 MKristijan

Meg akartam nézni és nem is csalódtam. Zseniális alkotás, a kis filmek valahol mélyen mind eggyé vállnak. Szívesen néznék még hasonló eszeveszettségeket :)

2017.12.18 Greeta

A film alapján elég jó kis sorozatot lehetne csinálni. Miközben néztem is olyan érzésem volt, hogy 4 epizódot láttunk. Különös stílus, érdekes történetek.

2019.03.07 Timcsi

Külön-külön a történetek elmennek, de valahogy összességében mint film nekem nem tetszett különösebben. Valahogy a kapocs nem volt meg a történetek között.

2018.08.23 kevelin

ha ez a vígjáték jó akkor nekem valószínűleg nincs fogalmam a poénról és nem értem a viccet pláne nem értékelem. számomra kegyetlenül rossz volt...

2023.04.05 stewie_griffin_2005

Nézd meg ,ha nem egy szokványos filmet szeretnél látni

Nekem bejött a film, előtte kicsit féltem, hogy nem fog működni ez a külön sztoris dolog, de nem így lett. A kedvencem a korrupt rendszerrel szembeszálló férfi története (magyarként is átérezhető), de mellette persze az esküvős volt még elég jó. De mindegyik jó, csak az első elég rövid lett. A színészeket nyilván nem ismertem, de jók voltak. Nálam 9/10.

2023.02.18 puszta

Ez egy kiváló film, többször is megnézhető, nem egy könnyed szórakozás, hanem különleges, csavaros sztorik, némi iróniával vagy fekete humorral.

2015.05.03 Zsceeeka

Moziban láttam a "filmeket", nekem nagyon bejött, igaz, tudtam, hogy szeretem ezt a stílust, nem véletlenül ültem be rá. Az esküvős film tetszett a legjobban és az autós, de igazából mindegyikben van valami, ami megfogott.

2018.02.20 SzFa

Egyáltalán nem tetszett a film, annak ellenére, hogy milyen jó értékelést kapott. A film egy részéig nem értettem, hogy mik ezek az összevágások. Továbbá számomra túl brutális volt. Emlékezetes, de nem jó értelemben.

2019.01.05 szabomarc

Olyasmi, mint a Fekete tükör című sorozat. Egymástól független történetek bemutatása, amik érdekes témákat feszegetnek, néhol elég brutálisak. Ajánlani tudom mindenkinek.

2019.03.05 De Matt

Zseniális az ötlet!

A film igazi csemege lehet azok részére, akik nem a hollywoodi történetek rajongói. A hat, egymástól teljesen független, vagy annak tűnő történet külön-külön is megállja helyét, mégis valamilyen láthatatlan szállal fűzte őket össze a forgatókönyv írója. A film végén felállva csettinthetünk egyet. Igazi telitalálat ez: a sokszor felháborító életszituációkból alig képes az ember kikecmeregni, és ugye, a mai társadalom nincs mindig tekintettel a kisemberre. Aztán, ha történik valami szokatlan, mindenki csak széttárja karját. Pedig semmi sem történik véletlenül. Szóval, Damián Szifrón rendezése kivételes!

2016.09.17 HannaK

Érdekes film, nekem a gázolós mese volt a kedvencem.

2016.07.12 hejnekem

Elképesztő ötletes, vicces, és elgondolkodtató argentín film. Több kisebb történet, mindegyik remek és kreatív, végre egy olyan film ami nem szokványos, mindenki nézze meg!

2015.09.29 Loborg

Érdekesek a sztorik , jól illettek egymásnak is a történetek és önállóan is jól ellettek találva . Groteszk , humoros , spanyolos történetek. Eszeveszettek :)