Eszeveszett mesék

Relatos salvajes

2015.10.30 Faarkaas

Érdekesen összerakott film, érdekes ahogy a különböző szálak, életesemények összefutnak. Először nehéz követni, érdemes többször megnézni a filmet. Van mondanivalója, elgondolkoztató.

2015.11.02 FilmesPéter

Eszméletlen nagy ez a film. :D Mindenkinek látnia kell, aki egy kicsit másra vágyik, mint amit Hollywood szállít. Spanyol-argentín agymenés, több sztoriból, talán 6 független 20 perces részekből, de mind nagyon állati jó.

2015.02.22 danialves

Lehet, hogy szkeccsfilmként bravúros, amit Damián Szifrón összehozott, de végső soron az Eszeveszett mesékből hiányoznak azok a pillanatok, amelyek miatt érdemes lenne később újranézni. Olyanokkal viszont bőven tud szolgálni, amelyek miatt egyszer mi... Több

2019.05.22 Nagy Zsolt

Az egyik legéletszerűbb alkotás. Olyan dolgok vannak benne, amik mindennap, szinte mindenkinek szűkebb környezetében előfordulnak...szépítés nélkül. Minden részben tudtam azonosulni valakivel! :)

2016.09.24 krajcsie

Szerintem az első argentín film, amit életemben láttam, (persze erre nem vennék mérget) és tőlem hatalmas csillagos ötöst kapott. Tetszett a felépítése, hogy több, különálló történetből áll össze egy egésszé.

2020.04.18 Dóra7.6

Csak ajánlani tudom, néhány év távlatából is azt mondhatom, hogy több jelenet is belém égett. :)

2015.04.08 tothzsuzsika

Jó kis film. Rövidebb, nem összefüggő kisfilmekből áll bosszúról, emberi gyarlóságról. Néhol egy-egy mondat nagyon találó, vicces, szórakoztató.

2015.02.09 Bau1981

Nagyon vitatott film. Engem akkor kezdett igazán felcsigázni, amikor láttam, hogy nagyon megosztja az embereket. Már kifutó időszakban ültem be rá, de még akkor is viszonylag sokan váltottak rá jegyet. A történet igazából sok kisebb sztoriból áll, in... Több

2015.01.25 dj.piszu

Szenzációs film..

2015.01.23 mozimániás1992

Káosz, káosz hátán, sokszor nem bírtam köetni melyik szálon is vagyunk most, de végül ezt betudtam a fáradtságomnak, miután másodjára is megnéztem. Érdekes módon boncolgatja ezt a témát.

2015.09.05 jazzy

Na ez már valami. Egészen igényes rendezésben láthatunk több rövid történetet, amelyek közül mindenk van mondanivalója, sőt végól az egész összeáll egy teljessé. A történetek jó alaposan nyakon lettek öntve fekete humorral, de ez csak jót tesz a narratívának. Régen láttam ennyire teljes alkotást.

2015.03.31 feri921219

Imádom ahogy a sok szál végül egybe fut, eleinte kissé zavaros volt de a végére össze állt a kép. Élvezhető igényes film :)

2022.04.02 Renáta Téglási

Morbid

Mindösszesen jó film, de vígjátéknak egyáltalán nem vígjáték, kicsit beteg azért.

2019.02.19 Szhandee

Sok kis "mese", történet egy filmen belül, amik különállóak. Érdekes volt. Egyszer érdemes megnézni.