Eszeveszett mesék

Relatos salvajes

2024.02.20 Bogi

Elsőre megdöbbentő. De ugyanakkor humoros. Érdemes megnézni.

2017.04.18 indingo

A cím teljesen találó a filmre. A kis történetek közt voltak, jók és olyan amilyenhez hasonlót már láttam. Összességében tetszett, bátran ajánlom.

2016.05.27 Bogi87

Hosszas unszolásra néztem meg a filmet és nagyon pozitívan csalódtam. Zseniális ez, a különálló kisfilmekből összerakott alkotás.

2022.07.04 BRANTON

Egy film, amit mindenkinek látnia kellene!

Damián Szifron rendező, 2014-ben megrendezett egy olyan alkotást, melyet sohasem felejtek. A film hat darab történetből áll, melyek különböző sztorik tálalásában mutatják be az emberi gonoszságot, kapzsiságot, megcsalást. Ezen a mozin egyszerre lehe... Teljes kritika

2017.07.10 Deku

Nagyon harmatos alkotás lett, a színészekről se tudok sok jót mivel az összes számomra teljesen ismeretlen figura. Ezt a filmet ennél jobban nem is tudták volna elrontani. Kellett volna bele valami izgalom ami szórakoztatóvá teszi ezt a filmet, itt ez hiányzott.

2017.07.18 Berto49

Tetszett ez a fekete komédia, valóban párhuzamba hozható Dahl „Meghökentő meséi”-vel. Hat önálló történet az életünk különböző területéről. Egy repülőgépi flört, egy uzsorás és a pincérnő története, két autós és a hegyi út, az örökösen jelenlévő büro... Több

2018.03.26 szaka123

Nagyon jó film(ek)! Majdnem kimaradt az életemből, egy ismerős hívta fel rá a figyelmemet és milyen jól tette. Minden kisfilm iszonyat erős. Jó a mondanivaló, jók a színészek. Nem is tudom, hogy melyik volt a legjobb kisfilm, de ha választani kell, akkor az esküvős rész.

2018.12.05 harnas1207

Érdekes film, az már biztos. Van nagyon gyenge és nagyon emlékezetes történet is benne. Rögtön az elején ellövik a legdurvábbat. Sajnos utána egyre gyengül a film. Olyan mint egy novella gyűjtemény, érdemes megnézni és kiválasztani a nekünk legjobban tetszőt, mert biztosan lesz olyan, amit élvezni fogunk.

2021.05.21 Anti007

Eszeveszettül szórakoztató mesék

Tapasztalhattuk, hogy a franciák és a spanyolok is tudnak, de ezúttal a spanyol ajkú argentinoktól kaphattunk egy remek filmet. Pedro Almodovar neve népszerűsítette ezt a 6 különböző történetből álló, kétórás filmet, amire igazán nem vo... Teljes kritika

2023.04.10 Ildikó Bacskai

Eszeveszett mesék (2014)

Harmadik nekifutásra sikerült végignézni, előtte az autós - hidas rész nekem annyira idegesítő és gyenge volt, hogy kétszer is kikapcsoltam. Végül nem bántam meg, hogy végignéztem mert utána az esküvős rész vicces volt. Összességében a történetek nagyon izgalmasak és mélyek, de a rendezés annyira nem volt meggyőző. A színészi játék közepes színvonala elégséges a közepes kivitelezéshez.

2017.11.01 Bazzzsi

Maga a stílusában eléggé egyedülálló. Kezdetben furcsa volt ez a több történetből álló nagyjátékfilm, de utána megszoktam. A történetek többsége tetszett, érdekes volt.

2018.11.18 VvV

Jól felépített film, ahol az első 20 percben kerestem a kapaszkodót, hogy mit akarnak kihozni ebből. Meglepett, jó volt.

2015.08.02 hsanya182

Olyan "eldobod az agyad" eszméletlenül hatalmas és egyedi fekete humorral rendelkező film, mely egymástó különbözőnek látszódó karmikus történeteket mutat be egymás után! Végig odaszegezi a tekintetet, váratlan fordulataival, és gondolkozhatsz mi miért is van. Minden okkal történik. 10/10 !!

2016.04.17 andor50

Teljesen véletlenül találtam rá erre a filmre és semmit sem sejtettem mikor elkezdtem megnézni. Aztán mikor jöttek ezek a rövidebb, frappáns történetek, azonnal megfogott. Olyan mintha egy-egy rövidebb novellát olvasna az ember, a végén csattanóval. Nagyon érdekes élmény, nagyon jó filmet eredményez.