Robotzsaru

Gary Oldman
Jay Baruchel
Michael Keaton
Jennifer Ehle

A világ vezető robottechnológiai cége, az OmniCorp már évek óta sikerrel gyárt katonai célra önműködő harci gépeket, drónokat és robotokat. A vállalat rendőri használatra szánt gépekkel szeretné meghódítani a hazai piacot. A közvélemény azonban ellenáll, úgy vélik, a robot rendőrök… Több

Forgatókönyvíró: Edward Neumeier, Michael Miner
Premier (HU): 2014.02.06. | HBO Max (2024.03.01.)

Robotzsaru 3.  (1993)

Robotzsaru 2.  (1990)

Robotzsaru  (1987)

Robotzsaru  (1987)

2022.12.29 Gábor390920

Nem láttam az eredeti Robotzsaru filmet, így nem volt összehasonlítási alapom hozzá. Nyilván vérfrissítést szerettek volna a készítők a központi karakternek. A történet nekem sablonos volt kicsit, melyben a tudomány és a hadtechnika keveredik az Egyesült Államokban, kapzsiság és korrupció a rendőrségnél, és egy bosszúvágyó férfi. Igaz, vannak benne akciódús jelenetek, mégis valahogyan hiányérzete támadhat a nézőnek a film végén.

2020.07.31 GGS

A Robotzsaru filmek is kb. ugyanabban a cipőben járnak/jártak, mint a Terminator franchise. Az első két film nem véletlenül lett kult-klasszik, az összes többit meg inkább felejtsük el. Szerintem a remake nem lett ugyan rossz, de az eredeti filmek ha... Több

2019.03.03 Yosihiro

Robot

Megtekintettem a filmet azt hiszem jól sikerült. Összehasonlítva a régebbi változataival azt tudom mondani ez egy fokkal jobban sikerült. Talán azért mert fejlődött a technika és a kép hangi effektek nagyobb hatást adnak. A történet adott volt és ez a feldolgozás bár kissé eltér a megszokottól mégis van benne érzelem és a "jót" képviseli. A szereplők ugyan nem alakítanak kiemelkedőt de mégis az emberben ottmarad valami a film után ami talán egy folytatás lehet. Nekem tetszettek a látványos jelenetek a kameravágások és a hangi effektekkel is meg voltam elégedve.Picit több érzelmet kellett volna még bele vinni mert így tényleg az az érzés maradhatott az emberben , hogy ez csak egy robotos film. A mai technika "sajnos" készen áll már olyan mesterséges intelligenciát létrehozni ami tud gondolokodni. A döntéseket is meg tudja hozzni de nem szabad neki hatlamat adni. A film ékes példája ennek és az ember-gép kapcsolatát jól tükrözi az az érzelem , értelem ami hiányzik egy gépből. Egy emberi élet függhet a gépektől de a gépek érzelmileg nem függhetnek soha az embertől ez a saját mondásom amit itt most megosztottam veletek és végszónak is remek :) Összességében egy remek film amit többször is meg lehet nézni. A négy csillagot mindenképp kiérdemelete de a szerplők játéka miatt kapott csak 4 csillagot a film . Csak ajánlani tudom mindenkinek :) Üdv Yosi

2017.11.20 Deku

Nem is lehetett volna ezt a filmet jobban és kifejezőbben elkészíteni és elénk tárni. Frenetikus kis időtöltést tud biztosítani bármely korosztály számára. Szerintem ennél jobban ezt a koncepciót bizony már nem tudták volna átadni nekünk.

2021.05.01 Eastern79

Látványos remake

Az eredeti hangulatát nem tudta megidézni, helyette azonban kárpótol a látvány. Tisztességes high-tech akciófilm.

Miguel Ferrer az 1987-es filmben is szerepelt.Szerző: mamiéstöti2

Eredetileg úgy tervezték, hogy Darren Aronofsky rendezi meg a filmet az első szkriptes könyvéből.Szerző: phanzetomox

A film bemutatóját követően, kihasználva annak népszerűségét, megjelentettek egy gyűjtői kiadványt (RoboCop: The Human Element), amely 4 db 1-1 részes képregényt foglal magában.Szerző: Bogi87

A film Detroit-ban játszódik, ami acélkohóiról is neves, ezért számos rajongó szóvá tette, hogy Robotzsaru külső jegyeiben illett volna utalni a detroiti acélra.Szerző: Bogi87

Daredevil
2015