Zsivány Egyes: Egy Star Wars-történet

Rogue One

2017.01.05 Ancsus

Teljesen korrekt módon összerakott Star Wars-film, amely méltán megállja a helyét a társai mellett. Talán valamivel komolyabb, mint egy-két társa, de nekem épp emiatt tetszett. A robot is nagyon szimpatikus, jól el lett találva.

2023.11.22 Findzs

Hibátlan

A Birodalom visszavág mellett ez a másik legjobb Star Wars-film az összes közül. Azt azért nem árt tudni, hogy a film nagy részét újraforgatták, és azt nem Gareth Edwards csinálta, hanem John Gilroy. Neki köszönhetően lett egy jó Star Wars-film. 8/10.

2016.12.28 Potoczkie

A Zsivány Egyes nem csupán a Star Wars fanoknak fogja elnyerni a tetszését, hanem mindenkinek, aki szereti a sci-fi-ket és az űrben játszódó filmeket. Remek poénokkal tarkított izgalmas történet, melyben nem voltak felesleges üresjáratok.

2017.02.23 Beuszi

A Star Wars-rajongók számára kihagyhatatlan darab, de azoknak is érdemes megnézni, akik nem feltétlenül vannak oda a széria filmjeiért, mert a Zsivány Egyes igencsak jól sikerült.

2016.12.31 film kedvelő

Méltó film a Star Wars filmek között. Fölültudta múlni az egy kettő hármat, de még a négyet is Nem a lerágott unalmas csontot végi, hanem rengeteg meglepő fordulat volt a filmben és nem úgy végződött, mint az össze eddigi, hanem bámulatosan. Továbbá ... Több

2017.03.27 Szinano

A Zsivány Egyes azoknak a filmrajongóknak is nagy valószínűséggel elnyeri a tetszését, akik nem feltétlenül vannak oda a Star Wars filmekért, ugyanis azoktól függetlenül is értelmezhető. Látványos, izgalmas darab.

2016.12.16 mfos

Nem maradéktalanul, de nagyon jó film!

Inkább 1 rosszal kezdem: 1 idiótaság van benne, ami engem nagyon zavart, majd ha nézitek pl. a pörölyfejű hajós- részt, akkor látni fogjátok ti is, azt egyértelműen a látvány és a nagyzolás miatt tették be, vagy legalábbis szerintem, sok realitását n... Teljes kritika

2023.10.29 Haza-faló

Szerintem az utóbbi évek Star Wars-produkciói közül MESSZEMENŐEN a legjobb a Zsivány Egyes. Annyi év után ismét a jó öreg Birodalom és Lázadás csap össze, régi és új karakterekkel egyaránt képviseltetve magát. Hiába mondhatnák/mondják sokan, hogy ez ... Több

2017.07.24 Krisz860423

Nekem nagyon tetszett, annak ellenére hogy nem vagyok egy nagy Star Wars fanatikus, élvezhető és érdekes a film. Felicity Jones remek választás volt a főszerepre.

2017.05.01 Attila

Lényegtelen lapos lő mindenki mindenkire film...sajnos már az előző rész is messze volt a Star Wars valódiságától teljesen elvesztette kultuszát...és ebben nagy szerepe van annak is hogy a Disney vette át a film készítését, számomra nagy csalódás eme rész is és az előző is :(

2017.02.02 levus02

Számomra, mint minden Star Wars film, élvezetes volt valamennyire, de egyben enyhén unalmas is.. A többihez képest azért úgy gondolom hogy valahol elmaradt egy kicsit. A film, de a maga módján elment, még élvezhető maradt. Ami zavart, hogy a beszéd, ... Több

2017.02.24 borii

Új kedvenc filmem lett mikor megnéztem. Imádom magát a Star Wars t is és emiatt csak még jobban tetszett ez a film.

2016.12.15 Buffy

Kicsit kételkedve vártam ezt a filmet, mivel a történet végét nagyjából már előre tudtuk, hiszen a többi filmből már kiderült. Kellemesen csalódtam, sokszor sikerült meglepniük. Nagyon valóságos volt, végre nem az az érzésem, hogy egy idealizált világban játszódik, teljesen bele tudtam élni magam.

2016.12.18 Gríz

Egy újabb klisé csomag a Star Wars világában. Egyszerűen nem tudnak elszakadni az előző filmektől. Sokkal több lehetőség lett volna a történetben, sok mindent nem bontottak ki. A két főszereplő viszont jó volt, bár szegény Casian sokszor szóhoz sem jutott Jyn mellett. A látvány viszont nagyon jó volt.