Shaft

Filmelemző   2018. 04. 12.

Az egyik legjobb akcióthriller amit valaha láttam, Samuel L. Jackson óriásit megy benne, külsőre élete legjobb formáját hozza! Jó a cselekmény, vannak kemény verekedési jelenetek és látványos akciók is. Akárhányszor meg lehet nézni. Christan Bale hitelesen hozza élete legnegatívabb karakterét, szerintem nagyon jo az alakítása. Összességében izgalmas, látványos, élvezetes kellő csattanóval. Értékelésem: 7.5 / 10 pont.

Attila   2016. 10. 12.

Szerintem éppenhogy ő tartja életben az egészet. Ez egy kicsit átlagonfelüli értékkel bíró mozi, még a maga kategóriájában is. Nem tudom ki más lett volna képes így eljátszani ezt a karaktert...

107 millió dollár bevételt hozott a film.

(LionelMessi10)

A filmet New York-ban forgatták 46M $-ból.

Shaft 9 különböző kabátot hord a film alatt, de mindegyik fekete.