Shang-Chi és a tíz gyűrű legendája

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2022.07.11 kevelin

Sikerült olyan Marvel filmekre beülnöm moziba, ami valamiért a rajongóknak egyáltalán nem jött át, nekem viszont épphogy tetszik. :D Előzmények, plusz háttérionfó nélkül is érthető volt a sztori, néha vicces, néha kicsit erőltetett, de abszolút nézhető.

2021.10.10 stewie_griffin_2005

A Végjáték óta a legjobb Marvel film, a főgonosz nem a szokásos lett szerencsére, vittek bele egy kis mitológiát is, de nem túlozták el. Poénok is akadtak benne, nem úgy, mint a Fekete Özvegyben, amiben alig volt. A színészek is jól teljesítettek, Be... Több

2021.11.23 Csillagpor

Nem egy tipikus Marvel. Kellemes kikapcsolódás, míg el nem érnek a faluig. Az már szerintem egy kicsit sok volt, több volt a pénz benne, mint a Legendás állatokban.

2022.02.17 taba

Egy újabb Marvel-mesefilm, ahol a történet hiányát látványos elemekkel igyekeznek pótolni. Ez most is sikerült, miközben a repkedő CGI-sárkányokat nézegetjük, el is felejtjük a film csekély mondanivalóját.

2021.09.04 VérAlex

Fuh, én ezt a filmet már nagyon vártam, szerintem nehéz lesz felülmúlniuk a többi Marvel filmnek, mivel egész magasra került az a léc. Nem szükséges mondani, hogy eszméletlenül látványosra sikerült, nem spóroltak a speciális effektekkel, de a casting is szerintem nagyon el van találva.

2023.01.06 trixxy

Bírom a Marvel cuccokat, de ha ez nem lenne az, akkor is nagyon is tetszene. A látványvilága, amit leginkább kiemelnék (gyönyörűek az effektek), de a szereplők is jól el lettek találva, a története is egyedi, akciódús, pörgős, és még vicces és humoro... Több

2021.10.12 Léna Virág

Nagyon vártam ezt a filmet, és felülmúlta a várakozásomat, inkább egy felnőtteknek szóló Disney mese, mint Marvel film, de nagyon el lett találva, gyönyörű az egész, vicces, akciódús, szerelem, apa-fia kapcsolat, minden megvan, ami kell.

2021.09.03 Kolci_23

Az év legkellemesebb csalódása, nagy fenntartásokkal vártan a Shang-Chit, és azt kell, hogy mondjam, nagyon odatették magukat a készítők. Részemről jár az öt csillag.

2022.01.06 Málinger Zsolt

A jó bevezető után egy kiszámítható, unalmas, giccses folytatás... ezt a mozit is a nachos tette élvezhetővé.

2022.11.27 BDJN

Nagyon jó film.

2021.10.17 Lacsu

Amikor egy LMBTQ marketingesnek adnak egy CGI programot

Az ideológia és marketing agymosást ignorálva remek harcművészeti jelenetek vannak benne. Bár azt nem értem, erre minek rendezőt és színészeket szerződtetni, de amennyiben lesz egy vágott verzió a harcművészeti jelenetekből, azt megnézem újra.