51% 207 szavazat

Amazon: Ügyvéd

She-Hulk: Attorney at Law

 Több
Filmadatlap
12
Vélemények (12)
11
Szereplők (11)
10
Képek (10)
4
Videók (4)
4
Érdekességek (4)
Díjak
1
Filmkritika (1)
42
Cikkek (42)
Fórum

Vélemények (12)

Írj véleményt
 
2025.01.13 Nagymester Nézhetetlen

legújabb vélemény

Kritikán aluli, még ha nem nézzük a twerkelős jelenetet, akkor se tudok rá pontot adni. Még ahhoz is kevés, hogy rossz filmnek tartsam.

0
 
2022.11.18 Robinson76

She-Hulk, a nem túl vérmes Amazon

Semmivel sem rosszabb, mint a többi Marvel-sorozat, igaz, nem is emelkedik ki közülük. Pontosan azt hozza, amit ezektől a hasonszőrű szériáktól várni szoktunk: nem túl vicces, nem túl komoly, amolyan nézhető darab, annak minden kötelező elemével együ... Több

1
 
2022.09.20 Tonyka

Bohóckodás gyerekeknek

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

Lement jó pár rész, szándékosan vártam a véleménynyilvánítással. Tulajdonképpen az első rész volt a legjobb, pedig az is ezer sebből vérzett. Ameddig Hulknak komoly erőfeszítésekbe került uralni a harag által uralt énjét, addig ugyanez 2 perc alatt s... Több

1
 
2025.01.05 Fekete Gandalf Nézhetetlen

Nézhetetlen!

Már az alapanyag is vitaminhiányos volt, képregényként is nagyon gyengének találtam, filmként pedig még ezt a nem túl tiszteletteljes szintet is messze alulmúlta.

0
 
2023.01.30 Gábor390920

Limonádé Marvel

Mikor elindult a sorozat, még tavaly nyáron, az első rész egészen tetszett, viszont a második rész már nem ért el nálam nagy sikert. Jegeltem egy időre Amazon történetét, és most a vizsgaidőszak lezárásképpen, egy fárasztó nap után üdítő volt levezet... Több

0
 
2022.08.20 stevepisti

Ez nagyon gyengécskére sikerült, nem hiszem, hogy folyamatos nézője leszek a sorozatnak. Kár érte!

0
 
2023.04.01 trixxy

Nagy reményekkel ültem le, hogy végre kapunk valami újat, ami beszippant majd megint. Nem így lett, sajnos. Új az volt, de a többi nem jött össze. Az első rész Hulkkal elég vicces volt, de utána már erősen ellaposodott a történet. Hat rész után parko... Több

0
 
2023.01.21 Roland Altner

Próbált egyedi lenni a sorozatok között az utolsó résszel, de pont ezzel lett szánalmas.

0
 
2022.08.19 Marko

Rövid leszek, ez a sorozat baromira vicces és szórakoztató, és valami teljesen más, mint a Marvel korábbi darabjai. Ha röhögni akarsz egy jót, mindenképp nézz bele, akkor is, ha nem vagy Marvel-fan.

1
 
2022.12.01 BDJN Nézhetetlen

Rossz.

0
 
2022.08.17 vdfvldmflvmdf

Nagyon tetszett, hogy visszahoztak régebbi szereplőket, a CGI tényleg gyengécske, de rosszabat is láttam már régebben, mégis bekajáltam a filmeket. Alapvetően humoros, nem rossz, de mindenképpen sekélyes szórakozás.

0
 
2022.08.18 boda34

Alapvetően a CGI tönkreteszi a műsort. A főszereplőnő a Sötét árvákban nagyon jó volt, határozottan jól tud más személyiségeket játszani, de a Disney/Marvel kínos humorának köszönhetően felhígultnak tűnik. Kicsit olyan, mint ahogy Christian Bale-t el... Több

0