
Vélemények (12)
Kritikán aluli, még ha nem nézzük a twerkelős jelenetet, akkor se tudok rá pontot adni. Még ahhoz is kevés, hogy rossz filmnek tartsam.
Semmivel sem rosszabb, mint a többi Marvel-sorozat, igaz, nem is emelkedik ki közülük. Pontosan azt hozza, amit ezektől a hasonszőrű szériáktól várni szoktunk: nem túl vicces, nem túl komoly, amolyan nézhető darab, annak minden kötelező elemével együ... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Lement jó pár rész, szándékosan vártam a véleménynyilvánítással. Tulajdonképpen az első rész volt a legjobb, pedig az is ezer sebből vérzett. Ameddig Hulknak komoly erőfeszítésekbe került uralni a harag által uralt énjét, addig ugyanez 2 perc alatt s... Több
Már az alapanyag is vitaminhiányos volt, képregényként is nagyon gyengének találtam, filmként pedig még ezt a nem túl tiszteletteljes szintet is messze alulmúlta.
Mikor elindult a sorozat, még tavaly nyáron, az első rész egészen tetszett, viszont a második rész már nem ért el nálam nagy sikert. Jegeltem egy időre Amazon történetét, és most a vizsgaidőszak lezárásképpen, egy fárasztó nap után üdítő volt levezet... Több
Hasonló sorozatok
Rövid leszek, ez a sorozat baromira vicces és szórakoztató, és valami teljesen más, mint a Marvel korábbi darabjai. Ha röhögni akarsz egy jót, mindenképp nézz bele, akkor is, ha nem vagy Marvel-fan.