Amazon: Ügyvéd

She-Hulk: Attorney at Law

2023.04.01 trixxy

Nagy reményekkel ültem le, hogy végre kapunk valami újat, ami beszippant majd megint. Nem így lett, sajnos. Új az volt, de a többi nem jött össze. Az első rész Hulkkal elég vicces volt, de utána már erősen ellaposodott a történet. Hat rész után parko... Több

2022.11.18 Robinson76

She-Hulk, a nem túl vérmes Amazon

Semmivel sem rosszabb, mint a többi Marvel-sorozat, igaz, nem is emelkedik ki közülük. Pontosan azt hozza, amit ezektől a hasonszőrű szériáktól várni szoktunk: nem túl vicces, nem túl komoly, amolyan nézhető darab, annak minden kötelező elemével együtt. A kezdés kifejezetten biztató lehetett annak, aki adott neki egy esélyt és nekiállt. Az erős kezdés lendülete egy darabig kitart, majd kissé bizonytalanná válik és meginog, hogy végül a zárás apropóján adjunk neki még egy esélyt.

2022.09.20 Tonyka

Bohóckodás gyerekeknek

Lement jó pár rész, szándékosan vártam a véleménynyilvánítással. Tulajdonképpen az első rész volt a legjobb, pedig az is ezer sebből vérzett. Ameddig Hulknak komoly erőfeszítésekbe került uralni a harag által uralt énjét, addig ugyanez 2 perc alatt sikerül egy hölgynek, hiába nah, érzelmi analfabéták vagyunk mi férfiak. 30 percbe tömörítenek mindent, expressz sebességgel robognak, nincs vívódás, nincs mélysége a karakternek, ripsz-ropsz minden egyszerű, sima liba. Nonszensz, és szürreális az egész szituáció, ahogy az ügyvédi tevékenysége is. Wong karaktere végképpen csörgősapkás ügyeletes bohóccá vált. Utóbbi Thor irány vélem felfedezni, önmaguk paródiájává váltak. Vegyük a szintén bohóc bűvészt, bíróság? Mi van? Világok összeomlását okozhatja, aminek persze semmi súlya, és jelentősége tulajdonképpen. Ahelyett, hogy Wong elvenné a gyűrűt, helyette nevetséges pereskedés van. Drága kenyér, ezentúl minden Marvel filmben javaslom a " jól beperellek " konfliktuskezelést. Lady Hulk jól ellátja a baját, bármelyik gonosztevőnek a tárgyalóteremben. Elképesztő, kizárt dolognak tartom, hogy gyerekeken kívül ez bárkinek tetsszen. Viszonylag egyetlen komolyan vehető sorozat volt, A Sólyom és a Tél Katonája címmel. Az összes többi bugyuta gyerekes szünidei matiné.

2023.01.30 Gábor390920

Limonádé Marvel

Mikor elindult a sorozat, még tavaly nyáron, az első rész egészen tetszett, viszont a második rész már nem ért el nálam nagy sikert. Jegeltem egy időre Amazon történetét, és most a vizsgaidőszak lezárásképpen, egy fárasztó nap után üdítő volt levezetésnek a sorozat. Kíváncsian várom a karakter további szerepeltetését a Marvel Univerzumban.

2022.08.20 stevepisti

Ez nagyon gyengécskére sikerült, nem hiszem, hogy folyamatos nézője leszek a sorozatnak. Kár érte!

2023.01.21 Roland Altner

Próbált egyedi lenni a sorozatok között az utolsó résszel, de pont ezzel lett szánalmas.

2022.08.19 Marko

Rövid leszek, ez a sorozat baromira vicces és szórakoztató, és valami teljesen más, mint a Marvel korábbi darabjai. Ha röhögni akarsz egy jót, mindenképp nézz bele, akkor is, ha nem vagy Marvel-fan.

Az Esernyő Akadémia
2018

2022.12.01 BDJN Nézhetetlen

Rossz.

2022.08.17 vdfvldmflvmdf

Nagyon tetszett, hogy visszahoztak régebbi szereplőket, a CGI tényleg gyengécske, de rosszabat is láttam már régebben, mégis bekajáltam a filmeket. Alapvetően humoros, nem rossz, de mindenképpen sekélyes szórakozás.

2022.08.18 boda34

Alapvetően a CGI tönkreteszi a műsort. A főszereplőnő a Sötét árvákban nagyon jó volt, határozottan jól tud más személyiségeket játszani, de a Disney/Marvel kínos humorának köszönhetően felhígultnak tűnik. Kicsit olyan, mint ahogy Christian Bale-t el... Több