Sin City: Ölni tudnál érte

Sin City: A Dame to Kill For

2016.09.28 Greeta

Itt is a látvány viszi a pálmát, a történet maga mellékes. Kicsit a női szereplőkből is többet mutatnak.

2016.11.15 TribeBubu

Nos, erről a filmről csak rosszat hallottam, pedig nem találtam olyan szörnyűnek. Jó, az első részt figyelembe véve tényleg gyenge lett. Mert a karakterek adottak voltak a képregényből (és ugyanolyanok is maradtak), volt benne misztikum, fordulatok, ... Több

2015.05.14 Syracuse

Tarantino hiánya szerintem észrevehető a filmben, de még így sem lett olyan rossz, mint vártam. Külön felüdülés volt látni, hogy most Mickey Rourke kapta a főszerepet.

2018.10.20 Csillagpor

Imádom a képregényfilmeket, így ez is nagyon tetszett, bár ez a megszokottnál jóval nyersebb, véresebb, belezősebb… A képi világa ez a sötét világos szűrő nagyon jól megadta a film alaphangulatát. A színészgárda zseniálisát alkotott együtt. Kíváncsi leszek ha lesz folytatás.

2016.04.18 Zsceeeka

Az első részért rajongásig oda voltam (meg vissza) , sajnos ez nem sikerült túl jóra , ezért is adódhatott , hogy csak nemrégen néztem meg a filmet. Így, hogy 3D-ben néztem , egy kicsit emelt az egészen , de még így is csúfos volt.

2016.02.10 Nathan03

Vártam a folytatást nagyon. Nem mondom hogy csalódás volt de még is nincs olyan színvonalas mint az első rész. Sok kritikát olvastam nagyon szidják a filmet. Nekem még is tetszett élveztem minden percét mert jó film de tény az elsőtől messze van. Aki szerette az első részt nézze meg.

2015.01.25 Mate

Akárhogy szidják ezt a filmet, nekem tetszett. Rendkívül jól szórakoztam, és mi mást várnánk el egy Sin City filmtől? A poszter mindent elárul amit még elmondhatnék.

2015.05.06 superxaba

A második rész nyomába sem ér az elsőnek. Ugyanaz a képi világ, de nem annyira magával ragadó mint az első volt. Egyszer megnézős, felejtős alibimozi sajnos. Kár érte!

2016.10.04 zoleykrajcsi

Állítólag 3D-ben nagyon látványos a film, erről sajnos nem tudok nyilatkozni, mert én 2D-ben láttam, de így is nagyon tetszett. Viszont hozzá tartozik az igazsághoz, hogy az első Sin City film sokkal több újdonsággal tudott szolgálni, mint ez a folytatás.

2015.11.22 somi

2015.04.29 Enccso

A szokatlan képi ábrázolás másodjára is meggyőzött, elsőre nyilván jobban ütött, de a második részben sem csalódtam, pedig tartottam tőle, de a sztori is bejött.

2015.03.18 pindurcat

Semmi újat nem mutat az első részhez képest. Akinek az tetszett, annak a második is fog nagy eséllyel. Sok az akció és az izgalom a már megszokott karakterekkel.

2016.06.22 punktum

Továbbra is nagyon jól mutatott a fekete-fehér a szélesvásznon. Karakteres film és elég jó lett a története is!

2015.08.26 csongi888

Sokadik próbálkozás, hogy egy lapos filmet feldobhjanak Eva Green cickóival, de ez kevés volt a legutóbbi "300"-nál is, és itt is. Hozzáteszem én az első részért se rajongtam. Egyszer meg lehet nézni, de annyi bőven elég.