Sin City: Ölni tudnál érte

Sin City: A Dame to Kill For

2015.03.11 july

Átlagos filmnek tartom, gyengédebbre sikerült mint a jóval korábbi, első része. Néhány jelenet erőltetetten durva benne. Nem okozott maradandó élményt.

2016.02.24 BlaBlaBla

Szerintem ez egy picit jobb lett mint az első rész, legalább is nekem kerekebb volt. A története jobban tetszett. A fekete-fehér kép pedig állati jól mutat.

2018.03.19 silverkesh

Jó volt, az első rész egy picit jobb, de megérte megnézni. :)

2015.01.28 laura2694

elég gyengécske, az első résztől meg aztán pláne, indokolatlan plusz jelenetek, egyszer is túl sok volt

2015.02.10 totli

Nálam az első rész az egyik legnagyobb kedvenc, így kicsit tartottam tőle, hogy el fogják szúrni ezt a filmet, de szerencsére egyáltalán nem okozott csalódást. Nálam azért nem érhet az első rész szintjéhez, de teljesen meg vagyok elégedve ezzel a folytatással.

2023.05.08 Juli@

Nem szeretem film...

Film Noir, ide vagy oda nem szeretem...

2015.02.13 ChrisAdam

A Moziéjszaka harmadik filmjére eléggé úgy ültem be, hogy na, essünk túl ezen... mert hát a kritikák alapján nem vártam én sok mindenre. Aztán elkezdődött és alig pár perc telt el, máris beszippantott. Nagyon jól kezdődött, volt tempója és Sin City a... Több

2015.02.09 kamivagyok

Az egyik alap képregényt ne lehet egyszerű megfilmesíteni, de a rendezőnek brilliánsan sikerült. A film atmoszférája egészen lehengerlő, nagyon jól visszaadja a képregényt. Az első részt is szerettem, de ez egy kiváló folytatás lett.

2015.01.27 marko

Imádtam a képregényt és pöpec a belőle készült film is!!!

2015.01.25 simi09

Szerintem rosszabb lett a második rész, az első jobb volt. A hangulat ugyanaz, a karakterek is, mégse érzem olyan jónak a filmet

2015.02.18 nem.gab

Ez egy nagyon jó film, méltó folytatása az elsőnek, fogalmam sincsen miért húzzák le ennyire az emberek. Nagyon hajaz az elsőre, szerintem ha beraknánk az első után, az emberek nagy része észre sem venné, hogy már a második rész megy, mert teljesen u... Több

2015.03.01 molzol84

Az első része jó volt, bár nekem nem tetszett. Erre csináltak a készítők még egyet, húzzúnk le még egy bőrt a népről. Hát elszúrták, hogy mást ne mondjak. Ez egy rajongói filmnek is rossz, nem, hogy mozifilmnek.

2015.01.26 KG

Akinek tetszett az első film annak ez is fog !

2015.03.08 laca555

Lényegesen gyengébb lett mint az első film, bár Eva Green felejthetetlen lesz. Sajnos a képi világát már megismertük az első részben így az nem hatott újdonságként, és sajnos más újdonságot sem nyújtott.