Sin City: Ölni tudnál érte

Sin City: A Dame to Kill For

2024.02.17 Schumy1

Hozza az első rész színvonalát.

2017.12.28 Artemisia

Minden elemet láttunk már az első részben, de így látványos és hangulatos lett a film. A cselekmény az első részhez képest egyszerűbb, kiszámíthatóbb, kevesebb az akció. A karakterábrázolás sekélyesebb,a karakterek sablonosak, pl. Eva Green karaktere roppant sztereotip.

2018.02.21 hp

Hát, túl sokat kellett várni egy ilyen közepesen gyenge folytatásra. A karakterek a helyükön vannak, a látvány működik, de a forgatókönyvtől és giccses monológoktól a végére már a széket kapargattam. Férfitársaimnak csak Eva Green miatt tudom ajánlani...

2017.05.03 indingo

Maga a képi világ már nem volt meghökkentő az első rész után, de valahogy a története hozzám ennek közelebb állt.

2015.01.21 dulkap

Az első lényegesen jobb volt, de annyira nem volt rossz, mint amennyire sugallták a vélemények és a kritikák. Kevésbé volt jelen az epizodikusság, még ha voltak is kis történetek, csak az arányok nem voltak egyenlőek. Aztán lehet, hogy csak utólag íg... Több

2017.09.13 Deku

Tuti lett ez a film. A stílusán belül az egyik legjobb amit mostanában néztem meg, de nem bántam meg, hogy eddig vártam, kell ehhez némi hangulat. Nekem például eltalálta az érzéseket. Remek.

2022.07.07 erahurka

Nem tudnék ölni érte

Az első résznél jelentősen gyengébb, néhol túlhasználták a technikát, ez alatt főleg a színezéseket értem. Meg valahogy a sztorik sem ülnek annyira, főleg a pókeres, de nekem ez a képzelt Hartigan se jött be igazán. Nem sikerült eltalálni azt a vékony határmezsgyét egy éjfekete noir thriller és önmaga paródiája közt, amire a réginél annyira jól ráéreztek (vagy lehet, ezek szerint akkor is csak szerencséjük volt?), ehhez talán van némi közé a rosszabb szinkronnak is, lehet angolul valamivel jobb, de a látványt nem akartam felirattal rontani. Marv persze megint brutális, benne nem lehet csalódni. Egy csatatéren érezné otthon magát baltával a kezében, valamikor a középkorban. Egyszer talán megnézem még majd, ha lesz lehetőségem 3D-ben, de ha már Sin City, akkor inkább a képregényeket fogom újra elolvasni és az első filmet rongyosra nézni. Kicsit sajnálom, hogy nem lett túl sikeres, mert azért csak megnéznék egy harmadik részt is, miért ne?! Nem tragikus itt se a helyzet, csak volt már egy tökéletes alkotás ebben a sajátos műfajban, aminek a szintjét nem tudom egyáltalán meg lehet-e ugrani.

2019.08.14 Szilonka

Nem értem miért kellett ennyit várni rá a nagy sikerű első rész után. Hozta az első film szívonalát és stílusát és talán a története még agyafurtabb.

2019.06.01 Norbert93

A stílus maradt, a színvonal és a cselekmény valamivel lentébb esett, de nem annyival, hogy közepes filmmé váljon. A kisebb minőségbeli változás mellé legalább jöttek új karakterek is, akik közül a Lewitt által alakított szerencsejátékos tetszett a l... Több

2017.11.05 Bazzzsi

Az első rész stílusát és hangulatét nagyon adta, akinek az bejött ebben sem fog csalódni. A történet kuzsasága itt is megvan, de régi arcok újra színre lépnek.

2018.04.17 TomÁcs

Eléggé egyedi a kép világa, mint az első résznek is. Ez a fekete fehér kép, mai stílusból azonnal tudja az ember, hogy mit is néz. Történetben az első picit erősebb, de ez is tudott meglepetéseket okozni.

2018.11.17 VvV

Az első részt is nagyon bírtam ebben sem kellett csalódnom. A történet ütős volté s a fotelbe szegezős.

2020.07.26 stevepisti

Jó kis film!

Nekem legalább annyira tetszett, mint az első része, mindenképp többszörnézős!

2017.07.25 Lonka

Moziban, széles vásznon még látványosabb volt a film. Picit zavart, hogy nem tudtam, hogy most időben hol is vagyunk, de különösebben a történet megértését nem befolyásolta.