
Vélemények (51)
Nagyon tetszett egyik legjobb remake, látványos, jó szereplőkkel. Szerintem a történettel nem volt probléma, mivel élvezhető volt, lekötött.
A látvány, amit elénk varázsoltak a különös és ismeretlen szigettel az nagyon tetszett. A felfedezőkkel együtt ismerhettük meg a sziget rejtelmeit. A történet picit egyszerű.
Számomra a sztori ugyanolyan béna volt, mint a 2014-es Godzilláé (sőt, talán nagyjából ugyanaz volt az egész történet.) Viszont itt a rendezés valami fergeteges lett. Igazi látványorgia, de szerencsére nem csak simán drága a látvány, hanem ötletes is... Több
Nekem a történet kicsit botladozott. Úgy éreztem, hogy izgalmas moziélmény volt, de ha még egyszer kellene választani, akkor nem ezt nézném. Sok nachosszal, kólával elment. ;)
A Konghoz hasonló látványfilmek reneszánszukat élik most Hollywoodban (legújabb ilyen a Rampage Dwayne Johnsonnal). Ezekben a filmekben mindig vannak óriáslények és persze hősök is. A Kong kicsit jobbra sikeredett a többinél, mert csavartak egyet a s... Több
Hasonló filmek
A Kong: Koponya-sziget (Kong: Skull Island, 2017) egy látványos kalandtörténet, amely a klasszikus szörnymítoszt modern háborús környezetbe helyezi. Jordan Vogt-Roberts rendezése vizuálisan lenyűgöző – a vietnámi háborút idéző képi világ, a zöld dzsu... Több
Számomra egy nagyon látványos film lett! Az effektek baromi jól meg lettek csinálva! Igazán izgalmas lett és a színészi játék is klassz lett! Én csak ajánlani tudom!
Szép.. szép. Azt nem is lehet mondani, hogy nem az. A hasonló kaliberű filmekhez képest tényleg igényes volt a látvány és némelyik képnél kedvem lett volna megállítani és nézni kicsit még. Úgy, hogy ebben 5-ös csillagot adtam volna rá. Na, de a törté... Több
Ajánlom mindenkinek aki egy könnyed akció-kalandra vágyik. Az tetszett benne, hogy a film nem vette túl komolyan magát. Nem feszegette a miért kérdést, sok benne a vicces jellem, szerelmi és személyes szál egyáltalán nincs benne, csak mész-mész-mendegélsz a látványos kalandok között.
Nem tudom hogy ki hogy van ezzel de nekem már nem tud izgalmas lenni hogy két aminációs lény (kinek ki sincs építve a karaktere) harcol egymás ellen. Úgyan ezt éreztem a godzillánál és a jurassic parknál is.
Nem volt rossz, de nem egy mestermű. Egyszer nézős. A leges legjobb az Tom Hiddleston volt :3 meglepett hogy ő is szerepelt benne ^^ most is nagyon jól alakította a karakterét!