77% 953 szavazat

Kong: Koponya-sziget

Kong: Skull Island

 Több
Filmadatlap
51
Vélemények (51)
31
Szereplők (31)
96
Képek (96)
14
Videók (14)
15
Érdekességek (15)
1
Díjak (1)
4
Filmkritika (4)
43
Cikkek (43)
1
Fórum (1)

Vélemények (51)

Írj véleményt
 
2018.06.19 Master

Nagyon látványos film, amit néhány érdekes megoldás emel a hasonló látványfilmek fölé. Az egyik ilyen, a kétlábú gyilkos szörny-gyíkok "bevetése" a másik a vérszomjas amerikai tábornok, Samuel L. Jackson alakja, harmadik pedig a szigeten ragadt katon... Több

1
 
2021.11.25 Fekete Gandalf

Rebootok kora

A rebootok korát éljük, megértünk már borzalmasat, rosszat, kevésbé rosszat és még nézhetőt is. A Koponya-sziget az utóbbi kategóriába tartozik, de még mindig azt mondom, hogy a rebootok legfeleslegesebb darabja, tekintve, hogy az előző is éppen alig... Több

0
 
2024.06.21 Jerico

Szörnyekkel felturbózott Kong-sztori

Erős látványvilággal készítették el a Kong: Koponya-sziget című kaland-akció orgiát, melyet aztán felturbóztak különleges szörnyekkel is. Ezek teszik különlegessé a végeredményt, illetve a három sztár: Tom Hiddleston, Brie Larson és Samel L. Jackson.... Több

0
 
2024.02.27 Jager

Nagyon látványos

Iszonyúan látványos, nagyon pörgős és igazán izgalmas a Kong: Koponya-sziget. Nekem bejött, hogy a szörny-dínókat is beletették, mert feldobják a filmet. A kivitelezésük is jó, valahogy hihetőnek tűnnek, és baromi félelmetesek. Akad poén is, de alapv... Több

4
 
2022.04.23 drg0602

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

Teli látványos, izgalmas jelenetekkel. Egyik legjobb Kong-film, amit láttam. Hatalmas állatokkal teli, izgalmas jelentekkel elkészített látvány-orgia. A helikopteres jelenet egyszerűen lenyűgöző! Az ott elénk táruló jelenetek elképesztően jól vannak ... Több

0
 
2019.05.31 Ms. Akárki

Tom Hiddleston és Brie Larson főszereplése miatt néztem meg végül ezt a filmet annó IMAX-ben és nem csalódtam. 3D-ben nagyon ütős és monumentális alkotás. Egyedül némelyik csatajelenet volt nagyon gagyin kivitelezve, de ettől eltekintve szórakoztató egész estés alkotás számomra.

0
 
2021.07.31 BoBamburg

Az újrázott szörnyfilmek közül nekem ez jött be eddig a legjobban. Oké, a párbeszédek nem túl erősek, de a színészek jók, a történet kalandos, és a látvány is nagyon ott van, így végig le tud kötni a film.

1
 
2017.05.18 Szilonka

A látvánnyal nem volt semmi baj és talán az vitte a hátán a filmet. Történetben egységes sztori és végre egy film, ahol kihagyták a szerelmi szálat.

0
 
2022.04.08 elekm90

Kevés műfaj áll távolabb tőlem, mint a megaszörnyek összecsapására bazírozó látványfilmek, de azt kell, hogy mondjam, hogy a készítők nagyjából kihozták belőle a maximumot. Nyilván nem a történet az erőssége, kicsit zsúfoltnak is éreztem. Túl sok kar... Több

0
 
2017.10.20 Bazzzsi

Én bírtam a filmet bár egy kicsit olyan mixnek éreztem. A története picit gyenge, meg a kapitány bosszúvágya sem túl indokolt, de a látványt tudtam értékelni. Az óriási bivalyok, meg a gyíkszerű lények.

0
 
2018.04.16 TomÁcs

Kalandfilmek teljesen megteszi. A látvány bejött ezzel a giga gorillával. A történetben sem voltak nagy bakik. A sziget is látványra egész jó volt, bár a csattanó elmaradt.

0
 
2022.04.18 stevepisti

Hatalmas látvány, hatalmas szörnyekkel. Aki szereti Kong történetét, annak ezt is érdemes megnézni, nagyon jól ki van dolgozva a lény és a világa is, ahol él.

0
 
2017.07.23 Lonka

Azt hozta a film, amit elvártunk tőle. A története korrekt volt és a látvány az óriási majommal, a csontevő lények az óriási állatokat jól megcsinálták, nem éreztem a CGI-t.

0
 
2017.06.26 rainman

Semmi olyat nem láttam, ami nem szerepelt már korábban milliónyi filmben! Mind a sztori, mind a dialógusok, mind a jelenetek… volt egy „ezt már láttam” érzésem. De valamiért mégis működik a film. De legalábbis szórakoztató! Ez pedig manapság már hata... Több

0