
Vélemények (51)
Nagyon látványos film, amit néhány érdekes megoldás emel a hasonló látványfilmek fölé. Az egyik ilyen, a kétlábú gyilkos szörny-gyíkok "bevetése" a másik a vérszomjas amerikai tábornok, Samuel L. Jackson alakja, harmadik pedig a szigeten ragadt katon... Több
A rebootok korát éljük, megértünk már borzalmasat, rosszat, kevésbé rosszat és még nézhetőt is. A Koponya-sziget az utóbbi kategóriába tartozik, de még mindig azt mondom, hogy a rebootok legfeleslegesebb darabja, tekintve, hogy az előző is éppen alig... Több
Erős látványvilággal készítették el a Kong: Koponya-sziget című kaland-akció orgiát, melyet aztán felturbóztak különleges szörnyekkel is. Ezek teszik különlegessé a végeredményt, illetve a három sztár: Tom Hiddleston, Brie Larson és Samel L. Jackson.... Több
Iszonyúan látványos, nagyon pörgős és igazán izgalmas a Kong: Koponya-sziget. Nekem bejött, hogy a szörny-dínókat is beletették, mert feldobják a filmet. A kivitelezésük is jó, valahogy hihetőnek tűnnek, és baromi félelmetesek. Akad poén is, de alapv... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Teli látványos, izgalmas jelenetekkel. Egyik legjobb Kong-film, amit láttam. Hatalmas állatokkal teli, izgalmas jelentekkel elkészített látvány-orgia. A helikopteres jelenet egyszerűen lenyűgöző! Az ott elénk táruló jelenetek elképesztően jól vannak ... Több
Tom Hiddleston és Brie Larson főszereplése miatt néztem meg végül ezt a filmet annó IMAX-ben és nem csalódtam. 3D-ben nagyon ütős és monumentális alkotás. Egyedül némelyik csatajelenet volt nagyon gagyin kivitelezve, de ettől eltekintve szórakoztató egész estés alkotás számomra.
Hasonló filmek
A látvánnyal nem volt semmi baj és talán az vitte a hátán a filmet. Történetben egységes sztori és végre egy film, ahol kihagyták a szerelmi szálat.
Kevés műfaj áll távolabb tőlem, mint a megaszörnyek összecsapására bazírozó látványfilmek, de azt kell, hogy mondjam, hogy a készítők nagyjából kihozták belőle a maximumot. Nyilván nem a történet az erőssége, kicsit zsúfoltnak is éreztem. Túl sok kar... Több
Én bírtam a filmet bár egy kicsit olyan mixnek éreztem. A története picit gyenge, meg a kapitány bosszúvágya sem túl indokolt, de a látványt tudtam értékelni. Az óriási bivalyok, meg a gyíkszerű lények.
Kalandfilmek teljesen megteszi. A látvány bejött ezzel a giga gorillával. A történetben sem voltak nagy bakik. A sziget is látványra egész jó volt, bár a csattanó elmaradt.
Hatalmas látvány, hatalmas szörnyekkel. Aki szereti Kong történetét, annak ezt is érdemes megnézni, nagyon jól ki van dolgozva a lény és a világa is, ahol él.