Gyilkos ösztön

Solace

2021.08.11 Gauss

Nagyon jó, izgalmas krimi, misztikummal is körítve. Tökéletes. A vége megható és emlékezetes. Minden igényesebb krimirajongónak csak ajánlani tudom.

2016.02.21 rbernadett

Ez a film számomra csak addig volt thriller, amíg ki nem derült, hogy a sorozatgyilkos miért is gyilkol, onnantól kezdve inkább morális kérdéseket feszegetett és inkább átment drámába. Az a baj, hogy sajnos nem tudom egyértelműen elítélni a gyilkost ... Több

Három kiváló színész játszik ebben a kőkemény thrillerben,amely rendesen át van szőve drámai elemekkel.Izgalmas,pörgős film,ami azért néha leül,lelassul.Hopkins viszi a prímet,de a többiek sincsenek lemaradva tőle.Mindenképpen ajánlott kategória.

2018.01.18 mamiéstöti2

Nagyon jó párost alkot Anthony Hopkins és Collin Farrell. Az elejétől a végéig izgalmas volt és egyébként is vártam már ezt a filmet.

2018.08.04 indingo

Az Anthony Hopkins, Colin Farrell, Jeffrey Dean Morgan hármas izgalmasan hangzik. A történetet kicsit túltolták. Egynek elment.

2018.10.20 Berto49

A zseniális „Hetedik” folytatásaként tervezték, de aztán többek között Fincher heves tiltakozására megmásították a tervet és egy kezdő brazil rendező, Afonso Poyart kapott lehetőséget a megrendezésére. A gyakorlat hiánya erősen érződik a filmen, reng... Több

2016.01.21 hsanya182

"Néha azt a legnehezebb megtenni, amit szeretetből teszünk." Nem túl agyalós középszerű nyomozós film természetfeletti megérzések használatával. Sok párbeszéddel, de van benne kis akciós üldözés is, végül is a végére teljesedik ki a feszültség. Egynek elmegy!

2016.03.27 Alexa

Csakis anthony Hopkins miatt er 3 csillagot, az egesz film olyan, mintha egy 80-as evekbeli filmet neznel. Vontatott es unalmas, pedig nem is lenne rossz a sztori, de ez a rendezes odavagta...Bar lehet tul nagy remenyekkel alltam neki, azt hittem vegre egy jo thrillert fogok latni.

2018.08.17 Szilonka

Nem rossz történet bár helyenként nem eléggé kidolgozott. A szereposztása említésre méltó.

2018.11.29 harnas1207

Két kiváló színész egymás ellen. Még ha Anthony Hopkins már kezd is kiöregedni.A kérdés amivel a film foglalkozik szerintem nagyon elgondolkodtató. A végén a csavar is nagyot dob a filmen. Egyedül az nem tetszett, hogy belevitték ezt a médiumos zagyv... Több

2016.04.15 irongozu

Úgy gondolom, hogy Afonso Poyart egy olyan elsöprő erejű krimi-thrillert készített, amely képes visszahozni ugyanazt a feszültséget, rejtélyt és mélységeket, amelyek miatt kedvenceinket szeretjük a műfajban. Mindezt pedig úgy, hogy a zsánerben készül... Több

2016.02.14 Ragemarci

Ez nem egy jó film. A klippes rendezés ugyan még érdekes is lehet, nekem mondjuk nem jött be , de a nagy finálé amikor két már-már X-Ember üldözi a másikat, na az igazán gyenge.

2017.10.30 Zsuzsy

Körülbelül ezt vártam a filmben. Antony Hopkinst remek színésznek tartom és ebben a filmben is hozta a formáját, adta azt a hangulatot amit megszoktam tőle. Nagy élmény volt.

2017.03.24 georgri

Izgalmas film volt, ami akció-jelenetekben sem szűkölködött. Nem az a többször nézős fajta, de egy alkalommal simán ki tudja kapcsolni az embert és remek szórakozást kínál.