Széttörve

Split

2017.01.30 MKristijan

Lehetne apróbb észrevételeken lovagolni, de valahogy mégis így lett jó ez a film ahogy lett, nem lett eltúlozva, habár a vége sokak számára kérdéses lehet, ami pár embert a google felé irányít.

2017.05.28 rainman

Horrorba oltott thriller. Nem igazán szívlelem a horrorokat már egy jó ideje (van épp elég stressz a való életben is, nincs szükség mesterségesen generált feszültségkeltésre), többek között ez lehet az egyik oka, hogy csak feltételesen tetszett a fil... Több

2017.12.12 Greeta

Egy nagyon érdekes a film alapfeltevése. Nekem annyiban maradt hiányérzetem, hogy a különböző személyiségekből keveset kaptunk, persze véges a játékidő, de akkor is. A második részre kíváncsi leszek.

2019.02.20 Timcsi

Imádom az ilyen filmeket. Engem lenyűgözött a története, hogy mikre képes az elme.

2019.04.14 petraszab

Eredeti nyelven a legjobb, ott jön ki, hogy James McAvoy mennyire fantasztikus. A története engem megfogott, kicsit elgondolkodtató.

2018.08.23 kevelin

azt valószínűleg kevesen tudják hogy ez egy igaz történet. Daniel Keyes Billy MIlligan című könyvére hajaz 100%ban a sztori bár nem olvastam róla hogy azt vették volna alapul. Először is eza színész nem tudja jól eljétszani ezt a szereopet. eredetile... Több

2019.05.15 Di Canio

Elég jó film, bár mégegyszer nem nézném meg, tipikus egyszernézős.

2018.03.26 Queenakasha

Szeretem ezt a rendezőt, bár tény, hogy nem mindig sikerül neki úgy, ahogy kellene, szerencsére ez most éppen elég jó lett. És a főszereplő sem gyenge teljesítményt nyújtott. Várom a folytatást.

2017.01.23 ANdraS

Őszintén szólva sokkal többet vártam a filmtől a kritikák alapján. Végül a film annyira B kategóriára sikerült, hogyha ez a szerző célja is lett volna, nem gondolom, hogy a filmnek jót tett. Van itt egy nagyon kikonstruált elmebeteg, amelyben 23 oszt... Több

2018.10.20 Csillagpor

Nagyon ütős lett. Amikor beültem a filmre nem tudtam mire számítsak, nem láttam előtte semmilyen spoilert biztos ami biztos, így nagyon élveztem. Szokásos elrablós pszichopata, több személyiséges filmnek indul de a végére már túllépi ezt... Nagyon jó James McAvoy. Imádtam ahogy a különböző személyiségeket váltogatta.

2018.03.31 Zsceeeka

Érdekes film volt. Kicsit többet vártam tőle, mint amit kaptam, nem mondom, hogy sajnáltam rá a mozijegy árát, de majdnem. Jól alakít Mcavoy, a sztori is jó, de valami kicsi hiányzik. Remélem az új filmben pótolva lesz.

2019.02.19 szabomarc

Szerintem kitűnő film lett, az alapötlet is tetszett, a megvalósítás is, James McAvoy pedig hatalmasat alakít végig. A vége kicsit elszállt, de így is nagyon jó film lett, mindenkinek ajánlom!

2020.11.03 belavagyok

Anya Taylor-Joy tehetsége már ebben a filmben megmutatkozott. A történet alapja izgalmas a hasadt személyiséggel, de a vége kicsit zavaros lett.

2018.07.18 czerik

Ez az egyik legjobban várt filmen ebből az évből. Izgalmas, élvezhető film egy furcsa gonoszak. Ajánlom! És a "folytatását" is nagyon várom.