Upgrade - Javított verzió

Upgrade

2019.01.20 Deniel

Vegyes érzelmeim vannak a filmmel kapcsolatban! Maximum értékelést érdemel, mert a sztorija úgy ahogy van, zseniális. Izgalmas, élménydús, egyedi, látványos, szórakoztató...szó szerint a fotelba hegesztett és csapkodtam a térdem, hogy "Úr isten ez me... Több

2023.07.24 mrmarkoh

Redmi Terminátor :)

A nagyon ritka sci-fi jellegű mozik között felüdülés volt. Kifejezetten jó és innovatív az alapötlet, jól indul, a közepe kissé egysíkú, és nagyobb, látványosabb zúzást várnánk, de aztán a végső fordulat(ok) megint felfelé ívelik a filmet. Azt mondanám, hogy ár-érték arányban kiemelkedő, igazi flagship killer. :) A végén rákerestem a rendezőre, aztán meggondoltam, és inkább a forgatókönyvíróra, mert tényleg baró az ötlet és az egész fő motívum (AI), mire kiderült, hogy a két ember egy és ugyanaz „Leigh Whannell”. Azt hiszem, érdemes megnézegetni a többi alkotását is.

2019.11.18 dovetusfurdo

Zseni

Nem tudom másnak is beugrott e másik film ahogyan nézte , de nem is baj . Remek volt az egész film leköti az embert jelenetek pont annyira durvák ami még simán nézhető. Várom a második részt?!

2019.03.15 FGyula

Egynek jó

A film egynek jó. De semmi többet nem nyújt.

2019.07.08 freeman

Zseniális.

2018.08.29 Zoltán Török

Nagyon jó film. Egyszerű cselekményből induló történet még tartogat meglepetést a végén. Verekedős részek kifejezetten hozzák a kellő látványt. Érdemes megnézni, mert nem tucat film.

2019.01.18 Bibi81

Jó kis film, nekem tetszett.

2019.01.13 Nagy György

Nagyon tetszett, némiképp a Venomhoz hasonlított eleinte (váratlan belső hang, "testátvevős" harc), de annál sokkal jobb. A vége pedig nem várt fordulat, nem számítottam erre. Mindenképp ajánlott!!

2018.12.16 bálintka0109

nagyon jó