Stigmata

Stigmata

2019.03.20 Timcsi

Valahogy nem tudott lekötni a története, kicsit idegesített a nő visítozása.

Byrne és Arquette nagyon jól hozzák a karaktereket...teljesen hihetőek, hitelesek. Fantasztikus képsorok, és effektek váltakoznak a filmben. Izgalom a felsőfokon, és közben nagyon féltjük a főhősnőt,persze szurkolunk, hogy szeressenek egymásba... :) ... Több

2017.10.03 indingo

Ez egy rossz film. Amikor a nő átéli a sérüléseket az übergagyi a filmben, nincs rá szebb szó. A szerelmi szál meg abszolút oda nem illő volt, teljesen hatásvadász volt.

2018.04.09 Szilonka

Rengeteg film próbálkozott vallásos témát feldolgozni ezzel valami misztikumot adni egy történetnek, de 1-2 klasszikustól eltekintve ez eddig nem igazán jött be. Így van itt is.

2017.11.21 Bazzzsi

Kicsit gyermetegre lett megcsinálva a történet. Persze kényes dolog vallási témához nyúlni, de valahogy hiányzott az igényesség. Egy-két jelenet kifejezetten nevetséges volt.

2019.01.24 Márton

Vagy szereted, vagy utálod, ez a Stigmata!

Sokszor választanak a horror műfaján belül olyan zsánerű filmeket, akik kimondottan az egyházról és a vallásról szólnak! Mivel nem kevés efféle történetű film készült már és még nagy számban fog is, ezért mindenkinek vannak amolyan kedvencei e témába... Teljes kritika

2019.02.03 Owotonor

Eléggé felkavaró volt látni ahogy megkapja a stigmákat, utána meg elmegy dolgozni mintha misem történt volna, ráadásul a nyaklánc ami ráhozta a lányra az egészet nem derül ki mi lett vele, ettől független egy jobb film kerekedett belőle.

2015.09.19 romeo666

Imdb 6.2 ez egy horror filmre elég jó pontozás.. de sajnos csalódtam a filmben... nekem nem jött be :/ 2 csillag

2015.02.01 sharpshuta

Nagyon jó film, tökéletes szereposztás. A sztori izgalmas, fényt derít a Vatikán sötét oldalára, amiben szerintem nincs is fikció.