Szörny Rt.

Monsters, Inc.

2015.03.31 Bruno

szívmelengető történet, igazi tanulsága, hogy minden másmilyen, ha a másik oldlaról nézed!

2015.03.29 jégvirág

Egy újabb fantasztikus Pixar alkotás! Eredeti, vicces mese szerethető karakterekkel. Nem csak gyerekeknek élvezhető. Én alig vártam a második részt. :)

2015.03.08 adamwin

A pixar filmeket nagyon szeretem, és ez is egy kifejezetten jó mese, van mondanivalója, fordulatos, izgalmas, és szórakoztató. A második része is tetszett, bár az elsőhöz nem érhet fel, az annyira jóra sikeredett.

2015.02.21 Vica

Imáááádom. :D Annyira aranyos mese. Szerintem vicces és a poénok is pont megfelelőek. bármikor megnézném.

2015.02.10 mneviki

Aranyos, igazán szerethető mese remek karakterekkel, és teljesen egyedi ötlettel. Az animáció minőségéről meg azt hiszem kár is lenne szólni, remek volt :)

2015.01.28 Sritech

Roppant érdekes módot találtak egy régi animációs film folytatására. De a történet szerintem nem lett az igazi.

2015.01.28 Kristófka

Ők csak ijeszgettek az elején de mikor találkoztak a kislánnyal ő örökre megváltoztatta az életüket, mert be látták hogy nem csak az ijeszgetésről szól valami hanem a szeretetről is.

Harmadik Shrek
Vili, a veréb
1989
Hol nézheted: Filmio

2015.03.31 lexaa_95

Nagyon egyedi történet, imádtam kiskoromban. :D Aranyos film, szuper karakterekkel és egyedi történettel. 5*

2015.02.24 dorika298

Hát ezt a mesét se lehet megunni :) rengetegszer megnéztem már és mindig a kedvencek közt marad :) Nagyon cuki főszereplők, jó humor és kiváló alaptörténet, ettől többet nem is várok le egy animációs filmtől.

2015.02.19 Robi

Vicces és jó kis mese.Barátság,irigység minden van benne.Tanulságos is amellett,hogy vicces.

2017.11.10 123456

Aki ezt kitalálta az egy zseni lehetett! nagyon jó animációja van a mesének, ezen kívül nagyon jó koreográfiája. Megunhatatlan. Mindenkinek ajánlom! :D

2017.08.11 MoziRozi007

A Szörny Rt. nem egy klasszikus mesevilágot mutat be, mégiscsak szörnyekről van szó, akik a gyereksikításokból tartják fent a városukat. Ettől függetlenül jó néhány vicces és aranyos jelenetnek lehetünk szemtanúi. Szörnyen jó film! :)

2015.02.10 Katie75

Nem hiányozhat egy gyermek életéből sem.Nagyon jó kis mese, kreatív, eredeti, ötletes, a karakterek pedig nagyon szerethetőek.

2015.05.29 Tomo-chan

Ettől a két szörnytől féltem gyerekkoromban, először Disney könyvben láttam csak őket. Ijesztőek voltak, és a legrosszabb dolgok, amik miatt nem mertem aludni... De így, idősebb fejjel nem is értem a félelmem okát. Nagyszerű mese, aranyos mondandója... Több