Szörny Rt.

Monsters, Inc.

2015.03.30 kisgondor

Ötletes, szerethető mese. A szörnyeknek barátságos külsejük van, talán így egy jobb kép alakul ki a gyerekekben a képzelt világról is.

2015.03.24 Ancsi

Sírva nevettem a moziban amikor elmentem rá. Egészen a Wall-E-ig a kedvenc animációs mesém volt. Nagyon jó, nagyon bírom az alkotók humorát!

2015.02.10 visigo

Aranyos, szívhezszóló történet, érdekes figurákkal, látványban is szuper! Gyerekeink nagy kedvence.

2020.02.12 Zitavon

Remek történet, szerethető karakterekkel, tanúsággal és humorral átszőve

Sokkal később néztem meg, mint ahogyan a moziban adták, mert a plakátja alapján úgy gondoltam, hogy harmic éves fejjel nem tetszene. Nagyot tévedtem! Végül egy kedves barátnőm beszélt rá, hogy nézzem meg ezt az animációt, így kaptam meg a kislánya műsoros DVD-ét. Nagyon kellemes csalódás volt a film, nagy veszteség lett volna, ha nem nézem meg. Szuper, kreatív, humoros történet, nagyon szerethető figurákkal. Már nagyon sokszor láttam, volt, hogy akkor néztem meg, ha rossz kedvem volt és segített. :) Szerintem ez egy remekmű!! :)

2015.01.28 Diana

Számomra nagyon kedves mese. Minden szemszögből megfogott. Nagyon örültem a második részének, ami szintén nem okozott csalódást.

2015.03.13 tothtibor5

Szerintem ez egy nagyon egyedi, vicces és aranyos mese. Nagyon jól elmagyarázza a gyerek nézőknek , hogy mik is azok a szörnyek és elmagyarázza miért sem kell a szörnyektől félni. A történet egyedi , mert nem dolgozta meg még egyetlen mese sem fel ez... Több

2015.03.09 Szilárd996

Nagyon aranyos mese, borzasztóan szerethető, kedves, vicces karakterek. Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki szereti a könnyed, vicces, animációs meséket.

Harmadik Shrek
Vili, a veréb
1989
Hol nézheted: Filmio

2015.02.12 Krisz86

Szerintem nagyon aranyos mese, pedig nem vagyok oda azokért amiben apró gyerekek akik kb beszélni sem tudnak viszik az egyik főszerepet. De szerintem ez aranyosan bemutatta egy szörny és gyerek barátságát. Végre nem csak állat-gyerek barátságról szóló mesét láttam.

2019.10.17 Anjah

Nagyon cuki mese, szuper karakterekkel. A kislány eszméletlenül megnyerő. Szerettem az egészet, bár nem tudnám végtelen mennyiségben megnézni. 2szer elég volt egy életre.

2015.04.13 reddress1

Nagyon jó mese. Kicsiként a legtöbben azt képzeljük, hogy az ágy alól, a szekrényből, v bárhonnan a sötétből egyszercsak előugrik egy ijesztő szörnyeteg, aki a frászt hozza ránk. Ezt az alaptörténetet remekül hozza és továbbgondolja ez a mese. A ször... Több

2015.03.22 fdavid

Nem is annyira ijesztőek a szörnyek, ha a Disney készít velük filmet! Tanulságos, szórakoztató történet, imádnivaló karakterek. A kislány olyan cuki, annak ellenére, hogy nem sokat beszél az egész során :).

2015.02.23 Belle

Sokáig nem néztem meg, valahogy nem keltette fel az érdeklődésem, aztán véletlenül láttam a második rész bemutatóját, ami alapján kedvet kaptam hozzá. Szerintem remek mese, nagyon aranyos történet, vicces, a szereplők nagyon szerethetőek. Imádtam.

2015.02.13 LAlexa23

Vicces, szeretetreméltó kis mese, nekem a 2. része is tetszett :)

2015.01.26 Piper

Történet barátságról, irigységről, jó szándékról nem csak gyerekeknek.