Szörny Rt.

Monsters, Inc.

2016.04.15 Kate Rainbow

Könnyed kis hétégi film. Látványba nagyon szép, és ötletesek a karakterek is. A történet sem rossz, de valamit hiányoltam benne. Nem tudom pontosan megmondani mit.

2015.06.18 Kellangy

Az egyik kedvenc mesém, kedves szereplőkkel. Személy szerint én inkább felnőtteknek ajánlanám, vagy nagyobb gyerekeknek. A kisebbek lehet, hogy megijednének 1-2 karaktertől. A történet maga nagyon érdekes, a kislány tüneményes benne. A barátságról szól, és arról, hogy bárki lehet szerethető. :)

2015.12.29 sepsiklaudia

minden horrorfilmesnek üzenem: a nevetés jobb, mint a sikoly! egyébként fantasztikus az animáció főleg a szörszálaké

2016.02.09 bviki

Nagyon szerettem ezt az animációs filmet meg a PC játékot is. Ez az igazi a többit már meg sem néztem, az nem ugyan az. Szörnyekről szól mégsem ijesztő.

2016.02.21 zsfarkas

Jópofa, szerethető film, édes karakterekkel, jó humorral, és nagyon jó szinkronhangokkal. Gyerekeknek, felnőtteknek egyaránt nagyszerű kikapcsolódás, csak ajánlani tudom.

2015.09.12 Meeroz21

Ritka pörgős és ritka akció dús film, az unalom messze elkerült szerencsére. A történettel, amit írtak egész jól átadja a hangulatot. Erős alkotás. Ezzel a filmmel nem lehet betelni.

2015.05.29 zoll-e89

Röviden: vicces, aranyos és szórakoztató. Ezzel kb. le is lehet írni a hangulatát a Szörny Rt.-nek. Bármelyik gyereket le tudja kötni eme kedves kis alkotás. Aranyosan próbálja bemutatni a kicsiknek is, hogy nem feltétlen kell félni a "szörnyektől". Nagyon kellemes családi szórakozást kínál!

Harmadik Shrek
Vili, a veréb
1989
Hol nézheted: Filmio

2015.11.02 FilmesPéter

Nagyon szeretem ezt az animációs mesét, ahogyan kirekesztik az egyszeműt, de ő tovább próbálkozik, aranyos, motiváló és vicces is egyben. Humoros végig egyébként, tele akcióval és mondanivalóval is. Jó kis szörnyes mese. :)

2016.02.09 Dniel

Gyerekkorom egyik kedvenc filme, mind karakterek szempontjából mind pedig a kedves és aranyos történet miatt. Egyszerűen imásom és mindig szívesen nézem újra! Zseniális film.

2016.11.07 tjanika

Örök családi klasszikus. Egyik nagy kedvenc,szülőknek és gyereknek egyaránt.

Olyan cukiii.. BO nagyon aranyos :) Hála a happy endnek :P Bárhányszór megnézném :) És hát az a virágos ajtó ... Mint minden hol itt is vallak ellenségek, de a barátság és a kitartás itt is sikert hoz :D

2017.05.22 NLHF

Már a gondolat öt csillagot érdemel, hogy készítsünk egy filmet, ami a gyerekszoba ágya alatt és a szekrényben megbúvó szörnyekről szól, akik egyébként félnek a gyereketől.

2015.11.28 storeman

Először fura volt, hogy gyerekeknek ilyen témájú rajzfilmet készítenek, akik egyébként is félnek a képzeletbeli szörnyektől. De talán így kevésbé látják ijesztőnek.

2015.02.22 The queen

Humoros, aranyos és barátságos, ideális családi program, tökéletes kicsiknek és nagyoknak is!