Vélemények: Tabu (2017)

MP170506   2020. 05. 02.

Briliáns sorozat. Nem egy gyors cselekményű, de mégis végig le tudja kötni a néző figyelmét: rejtélyes, izgalmas, fordulatos. A szereposztás remek: Tom Hardy kiválóan hozza James karakterét, nagyszerű színész.

mamiéstöti2   2019. 02. 12.

Egy briliáns sorozat, melyet mindenkinek csak ajánlani tudok. Teljesen leköti az ember figyelmét és nagyon dinamikus.

dulkap   2017. 03. 31.

Ha nem is az utóbbi évek legjobb sorozata, de egy kiváló hangulatú és remek szereposztással bíró alkotás. Egyfajta korai maffiatörténet, csak családok helyett kormányok, társaságok és egy bosszúszomjas férfi a főszereplő. A történet szépen felépített... több»

Deku   2017. 08. 22.

Nem volt számomra ez a sorozat az a kiemelkedő fajta viszont egynek tökéletesen megjárja. Remek volt a szereposztás viszont maga a történet lehetett volna erősebb is.

dailyfilmsan   2018. 05. 15.

Nagyon jó az atmoszféra és a történet és magával ragadnak a szereplők. A sejtelmes sötét hangulat ránehezedik a nézőre. Tom Hardy nagyon meggyőző és nagyon illik a hozzá ez a szerep. Bár ami miatt csak 4 csillagot adtam az 5-ből az amiatt van hogy mí... több»

GedyPapa   2017. 03. 13.

A sorozat eleje számomra döcögősen indul, de amint beindul úgy repít magával, hogy az utolsó részben egy nagyon nagyot robbanjon. Tom Hardy elviszi a showt, de a mellékszereplők se panaszkodhatnak, hiszen nagyon jól sikerült a casting. Végig ott lebe... több»

iq.csabi   2020. 02. 23.

Alig várom a második évadot! Nem egy pörgős izgalmas sorozat, inkább úgy mondanám,hogy érdekes, de nagyon tetszetős!

Rendszergizda   2018. 03. 21.

Egyedi témájú és különleges hangulattal rendelkezik. (nem valami vidám, de illik sorozathoz) Hozza HBO-os sorozatok minőségét jó szerep osztás! Van benne elég sok gyomorforgató jelenet!

Mia1982   2017. 05. 13.

Rég volt dolgom ilyen jó hangulatú sorozattal! A képi világa is lenyűgöző! A főszereplő pedig most írta be magát a kedvenceim közé :)

Vrpp   2018. 03. 31.

Alapból is nézném, mert oda vagyok ezért a csávóért (Tom Hardy), de a sztori is klassz. Nagyon várom a folytatást, látnom kell :)

fjumer   2019. 11. 26.

ez egy szereplőről szól

igaz az tom hardy .

Cliff Booth   2019. 09. 22.

Az eleje borzalmasan lassan indul, de a végére kellően begyorsít. De addigra késő. Sajna csak 4 csillagot adok rá. Pozitívumok: a kor hangulata, a szereplők valamint az utolsó rész. Várós a 2. évad.

messideco   2018. 08. 17.

Nagyon erős, az ember velejéig ható sorozat. Hasonlót a True Detective első évadánál éreztem. Spojler nélkül nem tudnék beszélni róla, elég Tom Hardy lélegzetelállító alakítását megemlíteni. Remek korrajz, erős karakterek, mi kell még :)