Haverok harca

Haverok harca

Tag
Hannibal Buress

Kalandra vágysz? Szeretsz idegen emberek házában bujkálni, az ország másik felében dolgozó alakok munkahelyét megostromolni, vagy csak előugrani egy régi barát kertjében a bokorból, amikor ő a legkevésbé számít rád? Nem vagy egyedül.
Néhány régi iskolatárs a ballagás napján megfogadta,… Több

Rendező: Jeff Tomsic
Premier (HU): 2018.07.05.

2023.10.08 Lucky04

Ez egy hulladék! Erőltetett, sz@r poénok és karakterek! Plusz valaki mondja már el, minek kell vígjátékokban szerepeltetni Ed Helmset?

2018.09.01 indingo

Én nem igazén tudtam nevetni rajta. Egy értelmes mondat azért volt a filmben. Nem azért nem játszunk, mert felnőttünk, hanem azért nőttünk fel mert nem játszunk.

2019.03.03 HercegPeter

Zseniális történet és végre nem kell azon gondolkodnunk, hogy vajon tényleg igaz-e és hogy tényleg így történt-e. Sőt, a film végi kis bejátszások alapján a valóságban még ennél is lököttebbek ezek a fazonok. Kellenek ilyen emberek ebbe a komoly vilá... Több

2018.07.06 Orosz István

Szerintem elég korrekt film volt, végig élveztem, és végre nem egy sablon sztori amely csupa happyvel meg nagy szerelmekkel ér véget. Tele volt humorosabbnál humorosabb jelenetekkel szerintem kiérdemelte a négy csillagot!

2018.07.14 bogyóka94

Kicsit félve indultam el a moziba ezt a filmet megnézni, bár nagyon jó pontozásokat és értékeléseket kapott, aggódtam, hogy tele lesz tipikus amerikai erőltetett poénokkal, DE kellemeset csalódtam. Minden perce teljesen élvezhető volt a filmnek, és m... Több

A film összbevétele 76 310 515 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 121 451 055 forintot termelt. A hazai mozik összesen 96 259 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Jeremy Renner a forgatás alatt eltörte a könyökét és a csuklóját.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A film sztárjainak több produkció kapcsán is volt alkalmuk együtt dolgozni. Jake Johnsont és Annabelle Wallist a 2017-es A múmiában, John Hammet és Isla Fishert a Kémek a szomszédban című vígjátékban, Jomm Hammet és Jeremy Rennert a Tolvajok városában, Ed Helmst és Rashida Jonest pedig A hivatal című komédia sorozatban láthattuk együtt. Szerző: hp

Az alkotók a forgatókönyv írásakor a két főszerepet Will Ferrell és Jack Black karakterére írták, és bár eleinte úgy tűnt, hogy mind a ketten elvállalják a szerepet, végül kihátráltak a projektből. Szerző: hp

2017. júliusában a forgatáson Jeremy Renner eltörte a jobb könyökét és a bal csuklóját, miután rosszul ért földet egy 20 láb méter magasról kivitelezett zuhanást követően. Szerző: hp

(2018. 07. 06.)
A nyári vígjáték felhozatalba remekül beleillik a Haverok harca, mert tényleg nagyon ütősre sikerültek a poénok, és mindenki találni fog egy számára szimpatikus karaktert, vagy éppen kevésbé bolondot a karakterek közül. A lényeg, hogy senki ne vegye túl komolyan a látottakat, és akkor egy élvezhető filmmel lesz gazdagabb. Több

Értékelés: 7.5/10
(2018. 07. 04.)
Ha egy fiúkból álló baráti társaság felnőttként is megszállottan fogócskázik, abból az igaz történetből bizony filmet kell csinálni! S szerencsénkre az sem baj, hogy végül olyan hollywoodi vígjátékot csináltak belőle, amely tartósan ugyan nem fog meg – de azért jó néhányszor megérinthet. Több

(2018. 07. 12.)
Haverok Harca
A Haverok harca egy kissé felületes, de nagyon szórakoztató nyári akció-vígjáték, amely akkor tér le saját gyermeteg útjáról, amikor feleslegesen próbál felnőtt komolyságot csempészni a bohóckodás közé: és ez nem áll jól neki. Papírmasé karaktereit kiválóan alakítják a színészek, és rajtuk is látszik, hogy élvezték a forgatást. Ne várjunk sokat től... Több

(2018. 07. 10.)
Haverok, harcosok, jó emberek
A Haverok Harca egy jól sikerült vígjáték lett, aminek jó a humora, jó a kémiája, remek a tempója, csak éppenséggel van pár kevésbé sikerült momentuma is. Több
Alfahímek
Easy